PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=189}

Truman Show

The Truman Show
7,4 513 590
ocen
7,4 10 1 513590
8,2 43
oceny krytyków
Truman Show
powrót do forum filmu Truman Show

film jest super i swietny carrey, ktory udowodnil, ze nie jest debilem, a swietnym aktorem

nikt

może i nie..
nikt nie powiedział, że jest debilem (ja go nie znam - w sensie osobiście), ale świetnym aktorem to duuuża przesada.

Nero

może i jest...
nikt z nas nie zna go osobiście, ale gra w takch filmach, ciągle te same głupie postaci wcale nie świadczy o geniuszu...
no, i jedna rola w tym filmie tez nie zmyje plamy w innych - a właśnie, czy nie uważasz, że ta rola nie jest aż tak dobra, jak wszyscy mówią? po prostu film jest inny niż dotychczasowe jima i od razu go wywyższają - jedną rolą geniuszu się nie udowadnia...

ocenił(a) film na 9
Ponk

re:
plamy??? nie no już trochę przesadzasz. Granie nawet jak to mówisz "głupich postaci" wymaga pracy i niemałego talentu. Jak widzę świetnie wiecie jak się gra i nie widzicie w tym zadnego problemu. Tymczasem to co widać na scenie lub przed kamerą to ułamek pracy, którą artysta wkłada w tworzenie roli.
Koniec.

Ola

o nie...
nie będziesz miała ostatniego słowa....
o czym świadczy granie tych samych postaci w prawie każdym filmie? na pewno nie świadczy o talencie - to musisz przyznać...
wszystkich aktorów z tych głupawych komedyjek tak bardzo lubisz?


P.S.
czy dziś na pokaz mam przyjśc z ochroną...? ;-P

Ola

jaki koniec?
Nikt tu nie powiedział, że znamy się na graniu w filmach, fakt, każda rola wymaga talentu, ale robienie głupich min chyba nie można porównać do kreowania poruszającyhc i złożonych ról.
Może i ułamek, ale czy w jego przyadku też - co za kamerą też robi głupie miny???

użytkownik usunięty
Ola

...
calkowicie sie z toba zgadzam!!!
latwo jest mowic i krytykowac , ale gra aktorska no nie bulka z maslem!!! carry'emu to wychodzi swietnie nawet w glupich rolach!

użytkownik usunięty
Ponk

...
jim jest dobrym aktorem a ta rola udowodnila ze potrafi zagrac nie tylko w komediach! w tym filmie byl swietny

ocenił(a) film na 10

Jim
Całkowicie się z Tobą zgadzam i również uważam, że Carrey rolą w 'Truman Show' pokazał aktorstwo w znakomitym wydaniu.
Muszę jednak przyznać, że początkowo nie ceniłam wysoko jego aktorskich umiejętności , a nawet sądziłam że ich prawie w ogóle nie posiada.
Wszystko się całkowicie odmieniło, gdy obejrzałam 'Trumana ' i zachwyciłam się jego grą, zresztą podobnie jak całym filmem, który należy do moich ulubionych. A potem był 'Człowiek z księżyca' i z całą pewnością mogę stwierdzić, że Jim Carrey świetnym aktorem jest. Gorąco polecam Ci ten film, naprawdę warto!
Pozdrawiam.
magda

ocenił(a) film na 10
cherry

...
dzieki za odpowiedz!!! jesli chodzi o "czlowieka ..." :slyszalam o tym filmie i komentarze sa przerozne ! moja siora na przyklad mowi ze jest "suchy" ale ( nie obrarzajac jej ) na filmach sie troszke nie zna ( jesli mozna w ogole tak o kims powiedziec ! - w koncu karzdy ma swoj gust ) ! dzieki film na pewno obejrze!!!
akurat

Nero

heh
widze ogolno narodowa dyskusje carrey- TAK czy NIE ja jestem na TAK i reszta tych rozmow nie ma sansu

nikt

???
nie myślisz chyba, że twój głos jest najważniejszy...
i co to znaczy, że jesteś na TAK?

Ponk

hehe
ja uwazam, ze moj glos jest najwazniejszy, bo ja sam za siebie decyduje i musi on w moim mniemaniu znaczyc duzo!!! bo bym spadl z wysoko, a to ze jestem na TAk znaczy bardzo duzo i opisalem tyo dokladnie

nikt

cóż za pewność siebie...
gdyby każdy miał podobne zdnaie, to świat nigdy nie doszedłby do porozumienia...
swoją drogą jestem podobnym "egoistą"... ;-)

Ponk

hehe
ja nie potrzebuje dochodzic ze swiatem do porozumienia- wrecz przeciwnie lubie sie sprzeczac z ludzmi! a jak kogos bardzo nie lubie czerpie sadystyczna przyjemnosc z tego! bo jak ktos kiedys powiedzial: "sile czlowieka mierzy sie iloscia jego nieprzyjaciol"

nikt

dyskusja zakońcona
dyskusja chyba już dobiegła końca i nie chce mi się je wszczynać na nowo podbna "leży" troszeczkę niżej więc sam możesz poczytać

Nero

dzieki
moze i poczytam, ale nie wiem czy jest sens w takich dyskusjach, bo kazdy gada glupoty, a ja tu siedze bo mi sie nudzi

nikt

nie ma sprawy
haha dziwne jak mi się nudzi to na pewno nie siedzę na portalu, ale każdy robi to co lubi :)
niby masz rację, że każdy broni swojego zdania, ale dobrze jest, że ludzie umieją je jeszcze wyrażać, a nie tylko bezmyślnie przytakiwać
Pozdrawiam

Nero

swiete slowa!!!
masz absolutna racje! tak tak zgadzam sie z toba w 100% i uwazam, ze mowisz same madre rzeczy!! (przytakuje ci????)

nikt

no proszę
dzieki dzięki!!!
no proszę, chyba pierwszy raz się z kimś zgodzileś :))

Nero

hehe
nie pierwszy i nie ostatni! mam nadzieje, ze juz wiecej nie bede musial!!

nikt

fakt
faktycznie, przecież to tyle Cię kosztowało...

Nero

czy ja wiem...
moze nie od razu az tak duzo to mnie mialo kosztowac....

ocenił(a) film na 10
Nero

...
masz racje co do wyrazania swojego zdania. ja lubie gdy moge z kims powymieniac poglady. BEZ PRZYTAKIWAN!!!

użytkownik usunięty
nikt

...
Ja tez jestem na TAK .
ble ble. musze cos napisac bo mi pokazuje ze za krotki komentaz.

użytkownik usunięty

hmmm
skoro jestes na TAK to ja sie ciesze! ehhh mi tez sie ten komentarz pokazal.... ;o)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones