PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817413}

Truposze nie umierają

The Dead Don't Die
5,5 29 688
ocen
5,5 10 1 29688
4,4 37
ocen krytyków
Truposze nie umierają
powrót do forum filmu Truposze nie umierają

Musi się znaleźć dla Jarmusha specjalne miejsce w piekle za zmarnowanie takiej obsady. Jak można zebrać do kupy tak utalentowanych aktorów i na koniec wypuścić takie gówno?

I ja wszystko rozumiem - autoparodia, krytyka współczesnego społeczeństwa, pastisz kina klasy B, pochylenie się nad współczesnym światem zmierzającym do zagałady. Wszystko jasne - aż za jasne, czy wręcz prostackie.

Niestety, bo Jarmusch zwykle fenomenalnie radził sobie z balansowaniem na granicy pomiędzy genialnym klimatem a kiczem i nudą. Kawa i papierosy, Noc na ziemi, Tylko kochankowie przeżyją - tego się nawet nie ogląda tylko sączy delikatnie, są tak kapitalnie pomyślane. Tam też nie zawsze jest jakakolwiek fabuła, ale sama atmosfera urzeka. Tu nie ma nic - to jest totalny gniot. Rozumiem, gdzie był zamysł w tym całym szaleństwie, ale niestety - nie wyszło

ocenił(a) film na 3
Martinez

Zgadzam się z Tobą. Do obejrzenia filmu zachęciła mnie jego mocna obsada, niemniej emocje były jak na grzybach. Bardzo mnie wymęczył, ciężko było mi dotrwać do końca.

ocenił(a) film na 2
Bujdka1992

Przepraszam bardzo ale na grzybach to przynajmniej są emocje, zwłaszcza jak się komuś podpie...li rydza sprzed nosa :D
W tym filmie też towarzyszyły mi emocje, głównie negatywne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones