PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35071}

Trzęsienie ziemi

Earthquake
6,8 2 829
ocen
6,8 10 1 2829
Trzęsienie ziemi
powrót do forum filmu Trzęsienie ziemi

Filmu niestety nie oglądałem, ale oglądałem "Płonący wieżowiec" i wiem, że filmy katastroficzne są jednym z najlepszych gatunków filmowych. Dla mnie lepsze są już tylko komedie. Postawiłem sobie za cel obejrzeć ten film specjalnie dla obejrzenia sobie gry aktorskiej Waltera Matthau'a jako Pijaczyny. Mam nadzieję, że obejrzę ten film, bo inaczej nie będę mógł go ocenić (a więc ani pochwalić ani skrytykować), mam nadzieję że nie sprawdzi się tu powiedzenie "czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal".

ocenił(a) film na 4
underground73

Może w latach siedemdziesiątych te efekty specjalne były wstrząsające, ale ja cały film oglądałam z przymrużeniem oka. Dla mnie był poniżej oczekiwań, moja ocena to 4/10 - raczej nie polecam.

ocenił(a) film na 8
Danzig81

Po pierwsze nie efekty specjalne są największym atutem tego filmu choć z opowiadań osób, które miały okazję oglądać "Trzęsienie Ziemi" w okresie kiedy film ten był wyświetlany w kinach, efekty robiły na prawdę ogromne wrażenie (zresztą sam kiedy pierwszy raz oglądałem tą produkcję z 35 lat temu byłem pod wrażeniem) ,ale fabuła która bez trudu pozwala widzowi wczuć się w jedną lub więcej postaci filmowych. Świetna historia do tego bardzo dobrze opowiedziana. W przeciwieństwie do użytkownika 'Danzig81' gorąco polecam. Wystarczy wprowadzić się w odpowiedni nastrój i lubić stare kino aby seans sprawił ogromną przyjemność !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones