PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485468}

Trzej muszkieterowie

The Three Musketeers
6,2 51 845
ocen
6,2 10 1 51845
4,9 7
ocen krytyków
Trzej muszkieterowie
powrót do forum filmu Trzej muszkieterowie
Syrakuz

Miałam zapytać dokładnie o to samo. Zakończenie sugerowałoby, że tak. I mam nadzieję, że jednak nakręcą drugą część, chociaż Filmweb chyba nic o tym nie wie, przynajmniej jak dotąd. :p

gogo224

ja również mam nadzieję na kontynuację... głupia strawa zostawić widza w takim momencie... jednakże nic nie zanosi się na kolejną część a szkoda :(

Gochaaa19

No, szkoda. Ale tak zakończyli, że naprawdę spokojnie da się kontynuować...

gogo224

dlatego mam cichą nadzieję, że niedługo natknę się na info że ruszyła kontynuacja, a wtedy będę szczęśliwa :)

użytkownik usunięty
gogo224

Finansowych porażek się nie kontynuuje.

Właśnie słyszałam, że podobno film nie zarobił za wiele. Wiesz może coś więcej na ten temat? Ja skupiłam się bardziej na opiniach znajomych i swoich odczuciach niż na zdaniu "ekspertów", nie mam pojęcia, ile film zarobił.

użytkownik usunięty
gogo224

FIlm, żeby się zwrócił musi zarobić przynajmniej 2x swój budżet (bo częśc zysków zgarniają kina i tylko częśc pieniędzy wraca do wytwórni która wyłożyła kasę na film). Żeby być uznanym za kasowy sukces, musi zarobić dużo więcej.

Muszkieterowie z 2011 budżet mieli 75 mln $. Zarobili 132 mln $. To raczej słabiutki wynik.
http://www.boxofficemojo.com/movies/?id=threemusketeers11.htm

Dla porównania, ostatni Resident Evil tego samego reżysera na 65 mln budżecie zarobił 240 mln $ w wyniku czego, kontynuacja jest już w planach.

Ja bym na sequel Muszkieterów raczej nie liczył.

Uuuu, nie wiedziałam, że tak słabo... :p No to faktycznie może być problem z sequelem... ;p Dzięki na info. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones