PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485468}

Trzej muszkieterowie

The Three Musketeers
6,2 51 846
ocen
6,2 10 1 51846
4,9 7
ocen krytyków
Trzej muszkieterowie
powrót do forum filmu Trzej muszkieterowie

Muszę przyznać, że film ten ma okropnie dziwne, niemal że ucięte w pół tempo. Niczym dwa różne filmy związane sznurówką. Pierwszą godzinę spędzamy w dworskich komnatach, poznając świtę króla i jego miłosne rozterki, podczas gdy muszkieterowie goszczą się gdzieś w tle, kiedy to druga połówka filmu niemal natychmiast przetwarza się w powietrznych "Piratów z karaibow". Obie połówki są ciekawe same w sobie tylko zabrakło płynnego przejścia między nimi.
Ciągle miałem to nieodparte wrażenie jakoby film składał się tylko z dwóch aktów. Zdecydowanie jest to ciekawa produkcja przygdowa, ale coś mi mówi że wielu młodszych widzów wyłączyło film przed zmianą akcji. Mam jednak nadzieję, że nikt się tutaj nie doszukiwał poprawności historycznej, bo jest to fantastyka pełną gębą!
Brakło też jakiejś ikonicznej postaci w stylu Kapitana Jacka, ale nic dziwnego skoro tak mało czasu spędziliśmy z główną czwórką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones