PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485468}

Trzej muszkieterowie

The Three Musketeers
6,2 51 845
ocen
6,2 10 1 51845
4,9 7
ocen krytyków
Trzej muszkieterowie
powrót do forum filmu Trzej muszkieterowie

Kupka

ocenił(a) film na 3

Luźno oparta o Dumasa wersja, przy której ta z 1993, z Charlie Sheenem to oskarowy klasyk. Scenariusz pisał podniecony czternastolatek, którego nie ograniczały realia epoki a fantazja. Nieograniczona. Z latającym statkami, scenami z Mission: Impossible i Ocean's Eleven. Do tego humor na poziomie kopania w dupę grubego gościa. Pewnie mając dziesięć lat świetnie bym się bawił. Połączenie Zmierzchu i historii D'Artagnana w absurdalnym klimacie. Nie polecam. Śmierdząca kupka. No i te smutne, syzyfowe próby pokazania, że Mila Jovovich ma biust...

SithFrog

Nic dodać nic ująć. Zaprawdę ciężko się nie zgodzić z twoją opinią. I jeszcze ten irytujący gówniarz na dokładkę. Serio, co oni sobie myśleli kręcąc takiego gniota i profanując Dumasa?!

ocenił(a) film na 4
kahuko

Myśleli (najprawdopodobniej) o kasie.

ocenił(a) film na 4
SithFrog

Może aż kupka to nie, ale na pewno duży bąk. A Milla ma w dalszym ciągu świetne nogi ;)

ocenił(a) film na 3
angeldog

O tak, nogi ma wzorowe!

ocenił(a) film na 6
SithFrog

Ta historia była oparta na trzech muszkieterach nie miała być taka jak wszystkie inne; fajnie że zrobili coś nowego, więcej akcji i S-F. Nie wiem gdzie ci to się skojarzyło ze Zmierzchem. Dla mnie film był bardzo dobry w dobrej obsadzie i grze aktorskiej, świetna muzyka efekty dobrze wykonane, fabuła spoko. Dodam że próby powiększenia biustu były całkiem nie złe(te nieudolne próby masz na myśli tylko w tym filmie czy ogólnie, bo jeśli ogólnie to ja tego nie zauważyłem ale to tylko moje zdanie), Milla i tak rządzi jest piękna, a brak cycków mi nie przeszkadza (wolę małe) :)

ocenił(a) film na 3
AnthonyCole

Może nie miała być jak inne ale nadal mogła być ciekawa, niegłupia i nienudna, a ta wg mnie taka była. Gra aktorska była żenująca poza Richelieu i Milą.

Próby były smutne i niepotrzebne, bo Mila cycków nie ma. Kropka. Nie zmienia to jednak faktu, że masz rację. Śliczna jest i ma w sobie 'coś'. Miło się na nią patrzy.

ocenił(a) film na 6
SithFrog

Przynajmniej co do Milli się zgadzamy :)

ocenił(a) film na 5
SithFrog

"Scenariusz pisał podniecony czternastolatek, którego nie ograniczały realia epoki a fantazja. Nieograniczona. Z latającym statkami, scenami z Mission: Impossible i Ocean's Eleven."
A to nie była czasem p prostu taka koncepcja??
Nie jakiś górnolotny, ale sympatyczny film familijny.

ocenił(a) film na 3
karolina199

Familijny kojarzy mi się raczej z czymś lżejszym gatunkowo.

SithFrog

Co powiecie o grze aktorskiej Mikkelsena?Zamierzam obejrzeć film i wiecie...ze względu na niego:-)

użytkownik usunięty
SithFrog

Przecież Muszkieterowie to żaden ciężki gatunek.

ocenił(a) film na 3

Jasne ale jest różnica między Trzema Muszkieterami a kinem familijnym. Familijny to jest Shrek albo Bethoveen.

użytkownik usunięty
SithFrog

No nie powiedziałbym. Bethooven to dla dzieci, a familijny to właśnie tacy Muszkieterowie, przygoda, pojedynki, trochę miłości i intryga. Żadnego wielkiego dramatu tam nie było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones