PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1161}
7,7 67 768
ocen
7,7 10 1 67768
7,1 23
oceny krytyków
Trzy kolory: Niebieski
powrót do forum filmu Trzy kolory: Niebieski

Przeraźliwie smutny

ocenił(a) film na 10

Piękny i przeraźliwie smutny. Jeden z najpiękniejszych i zarazem najsmutniejszych filmów jakie w życiu widziałem. Choć są tam też i inne emocje, bardziej pozytywne, choć mocno przykryte. A już Juliette Binoche... wspaniała. cudowna i tyle.
Nieprawdopodobny film, niesamowita aktorka. Dla mnie cios emocjonalny na poziomie rzeczy typu "Życie jest piękne" czy "American Beauty".

ocenił(a) film na 10
Narek

W sumie zakończenie Niebieskiego jest szczęśliwe.

ocenił(a) film na 7
Narek

Historyjka dla naiwnych. Bogata, atrakcyjna kobieta nie potrafi się znaleźć w świecie po utracie najbliższych, dlatego zajmuje się odtąd seksem z kolegą, pływaniem na basenie i chodzeniem do restauracji na lody. Wierz mi że niejeden ma gorzej i filmu o nim nie zrobili. Jeszcze ta naiwna opowiastka dziwki, która dostaje załamania po tym jak zobaczyła ojca w klubie gogo śliniącego się na jej koleżanki. Do tego 40letni facet, który darzy główną bohaterkę wyjątkową miłością. A ta z kolei zachowująca się jak dobra Matka Teresa w czasie konfrontacji z kochanką jej byłego. Jedna wielka bzdura.

ocenił(a) film na 10
pablo_Wro

ALEŻ JA JESTEM NAIWNY O JA JEBIE STRASZNE . "zajmuje się odtąd seksem z kolegą, pływaniem na basenie i chodzeniem do restauracji na lody. " jezu chłopie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones