Odtwórz Zwiastun nr 1 2:10

Zobacz Tuż po weselu zwiastun

Film

After the Wedding

2019 1 godz. 50 min.
6,0 1 056
ocen
6,0 10 1056
820
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"id":"816333","linkUrl":"/film/Tu%C5%BC+po+weselu-2019-816333","alt":"Tuż po weselu","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/63/33/816333/7910196.2.jpg"}
Założycielka upadającego sierocińca w Kalkucie jedzie do Nowego Jorku, aby spotkać się z multimilionerką, której darowizna może powstrzymać likwidację placówki. 
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Tuż po weselu
Tuż po weselu (2019) Zwiastun nr 1 2:10
Tuż po weselu | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2019 | Film Isabel ([person=3163]Michelle Williams[/person]) poświęciła swoje życie pracy w sierocińcu w Kalkucie. Ośrodek ledwo wiąże koniec z końcem, gdy niespodziewanie pojawia się propozycja hojnej darowizny od dużej amerykańskiej korporacji. By dopełnić formalności, Isabel zmuszona jest polecieć do Nowego Jorku i spotkać się z kierującą firmą Theresą ([person=314]Julianne Moore[/person]). Zajęta przygotowaniami do ślubu córki multimilionerka zaprasza Isabel na wesele. Spotkanie, do którego na nim dojdzie, zmusi ją do zmierzenia się z konsekwencjami decyzji podjętych 20 lat wcześniej.

Isabel (Michelle Williams) poświęciła swoje życie pracy w sierocińcu w Kalkucie. Ośrodek ledwo wiąże koniec z końcem, gdy niespodziewanie pojawia się propozycja hojnej darowizny od dużej amerykańskiej korporacji. By dopełnić formalności, Isabel zmuszona jest polecieć do Nowego Jorku i spotkać się z kierującą firmą Theresą (JulianneIsabel (Michelle Williams) poświęciła swoje życie pracy w sierocińcu w Kalkucie. Ośrodek ledwo wiąże koniec z końcem, gdy niespodziewanie pojawia się propozycja hojnej darowizny od dużej amerykańskiej korporacji. By dopełnić formalności, Isabel zmuszona jest polecieć do Nowego Jorku i spotkać się z kierującą firmą Theresą (Julianne Moore). Zajęta przygotowaniami do ślubu córki multimilionerka zaprasza Isabel na wesele. Spotkanie, do którego na nim dojdzie, zmusi ją do zmierzenia się z konsekwencjami decyzji podjętych 20 lat wcześniej.

boxoffice
$2 790 019 na świecie
$1 574 258 w USA
$1 215 761 poza USA
studio
Ingenious Media
data produkcji
2019
tytuł oryg.
After the Wedding
inne tytuły
Tuż po weselu Polska
Więcej...
Rolę Isabel początkowo miała zagrać Diane Kruger, ale musiała się wycofać ze względu na inne zobowiązania.
Zdjęcia do filmu nakręcono w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Wersja kina familijnego.

  robbob ocenił(a) film na 3

  Jak można ze znakomitego filmu Susanne Bier zrobić coś takiego?. Duński oryginał był piękny, prawdziwy, poruszający, genialnie zagrany i wyreżyserowany a wersja USA to jakieś nieporozumienie. Czy to robienie filmów tylko dlatego, że nie chce się czytać napisów? Załamka:)

 • Typowy dramat...

  dzyniu88 ocenił(a) film na 3

  bez wielkich zachwytów. Przewidywalny, choć nawet dobrze się go ogląda, a to za sprawą obsady aktorskiej. Takie babskie ckliwe wzruszające na wieczór widowisko.

 • Co to za syf??? Nie możecie obejrzeć duńskiej wersji?? Ręce opadają

  2
  • Psychologicznie nieautentyczne

   IRYSKALIASZ ocenił(a) film na 5

   Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

   • To film dla kobiet :)

    kinomaniak_1211 ocenił(a) film na 7

    Temat filmu dość oryginalny i raczej nieoklepany. Trudne tematy i trudne decyzje do podjęcia przez bohaterow. Dobrze się ogląda i zastanawia co człowiek by zrobił jakie dokonałby wybory. Podobał mi się a role kobiece są wlasciwie dobrane..