Turistas

2006 1 godz. 36 min.
5,3 12 053
oceny
5,3 10 1 12053
2 161
chce zobaczyć
{"rate":2.0,"count":1}

Wakacje kilku młodych, podróżujących z plecakami turystów zmieniają się w koszmar, gdy w samym środku brazylijskiej dżungli psuje się ich autobus. Szybko się okaże, że w dżungli czai się śmierć...

Po awarii autobusu i ostrym imprezowaniu grupka młodych turystów budzi się na brazylijskiej plaży odużona i okradziona. Wkrótce przekonają się, że są w niebezpieczeństwie. W dżungli czai się na nich niezrównoważony doktor specjalizujący się w dostarczaniu potrzebującym... ludzkich organów.

aga_chan
opis użytkownika

Wypadek autobusowy. Pasażerowie: Alex (Josh Duhamel), jego siostra Bea (Olivia Wilde) i ich znajomi, ruszają z plecakami przez dżungle. Udaje im się znaleźć śliczną plażę, więc postanawiają na niej przenocować. Następnego ranka okazuje się, że zostali okradzeni, a mieszkający w okolicy chłopiec (Agles Steib) przekonuje, że grozi im niebezpieczeństwo.

Leni
opis użytkownika

Autokar z turystami wpada poślisg, jednak w ostatniej chwili pasażerom udaje się z niego wydostać, tuz przed roztrzaskaniem o skały. Dowiadując się, że następny przyjedzie dopiero za 3 dni postanawiają zapuścić się na rajką plażę, aby tam umilić sobie czas drinkami i tańcem ze zmysłowymi Brazylijkami. Jednak sielanka nie trwa długo. Beztroskie wakacje zamieniają się w krwawy koszmar. Kiedy budza się na pustej plaży, bez grosza i dokumentów coraz bardziej zapuszczają się w dżunglę i przezywają makabryczne chwile na granicy obłędu.

Cheyennee
opis użytkownika

Kilkoro młodych turystów zostaje uwięzionych w dżungli po tym jak ich autokar spada ze zbocza. Następny autobus ma przyjechać dopiero za kilka dni, więc postanawiają skierować się na plażę, gdzie mogą spokojnie napić się drinków. Następnego dnia jednak budzą się bez bagaży i grosza przy duszy. Zagłębiają się coraz bardziej w dżunglę i w coraz większe tarapaty. Nie wiedzą, że tam gdzie się kierują czeka na nich psychopata, który zajmuje się sprzedażą ludzkich organów.

scale
opis użytkownika

Rozklekotany autokar pełen turystów mknie przez zawiłą brazylijską drogę. Wskutek niefrasobliwości kierowcy dochodzi do poważnego wypadku i auto wypada z drogi roztrzaskując się o skały. Ocalonym pozostaje czekać na odludziu trzy dni aż nadejdzie pomoc. W plenerze rajskiej plaży i szybujących po niebie skrzydlatych zwiastunów nieszczęścia, w rytmie brazylijskich piosenek, szalonego tańca, używek i seksu grupa młodych ludzi z wolna traci świadomość? Pozbawieni wszystkich swoich rzeczy i dokumentów, bosi i przerażeni budzą się i odkrywają mroczną stronę beztroskich wakacji gdzie przyjaciel zawiedzie ich do tajemniczego domu, a tam ?słuszna sprawa? przybiera formę makabry?

Kilku młodych ludzi po wypadku autokaru spędza noc na jednej z brazylijskich plaż. Po przebudzeniu zdają sobie sprawę że ich rzeczy osobiste zostały skradzione. Poznają chłopaka , który ostrzega ich że grozi im śmiertelne niebezpieczeństwo, a beztroskie wakacje zmieniają się w koszmar...

villemo20
opis użytkownika