Twój Simon

Love, Simon

2018 1 godz. 49 min.
7,2 29 463
oceny
7,2 10 29463
13 705
chce zobaczyć
6,8 6
ocen krytyków
{"rate":6.8333335,"count":6}
{"type":"film","id":797246,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Love%2C+Simon-2018-797246/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Twój Simon
 • Essstrella ocenił(a) ten film na: 8

  Taka ciekawostka, w 14 odcinku 2 sezonu Riverdale wspomniany jest wlasnie ten film, a co ciekawe kilku serialowych bohaterow idzie na niego do kina. Mozemy zobaczyc tam wiszące plakaty i kilkusekundowy urywek filmu :)

 • HermionaTV ocenił(a) ten film na: 6

  Essstrella No wiesz chamska reklama filmu w serialu musi być

 • HermionaTV Niczego chamskiego raczej w tym nie widziałem..?

 • laxman ocenił(a) ten film na: 7

  HermionaTV Nie było to chamskie, raczej nawiązanie do sytuacji jednej z bohaterek Riverdale

 • laxman Nah, żadne nawiązanie, tylko reklama. Podpowiedź: producentem (czyli osobą, która daje na niego pieniądze i decyduje o jego kształcie) „Riverdale” jest Greg Berlanti. A teraz wystarczy sprawdzić, kto jest reżyserem „Twojego Simona” xD.

 • laxman ocenił(a) ten film na: 7

  Pottero Nie no, zapoznałem się z tłem. Nie będę się kłócił, czy to reklama czy nawiązanie, bo obie wersje poprawne. po prostu Riverdale jest tak cudownie kampowe, niedorzeczne i wciągające, że nic mnie tam już nie zaskoczy ani nie oburzy:)

 • magnoliowa__dama ocenił(a) ten film na: 8

  laxman Ten odcinek riverdale, zupelnie nic nie wnosil do akcji serialu, ot najdluzsza reklama jaka w zyciu widzialam, product placement na poziomie kiepskich pl produkcji, oczy krwawily mi w czasie ogladania

 • magnoliowa__dama Jak to nie? Dał pretekst do rozwinięcia takich postaci jak Cheryl, Toni, Kevin i Josie, którzy nie dostają za dużo czasu antenowego (szkoda, że pominięto w tym Reggiego). Główna czwórka nie miała styczności z filmem, bo siedziała w domku w lesie, a to ich wątek był w tym odcinku najsłabszy. Nie mówię, że taka reklama była potrzebna, ale tragedia się nie stała.