PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490549}

Ty będziesz następna

Sorority Row
5,5 13 020
ocen
5,5 10 1 13020
Ty będziesz następna
powrót do forum filmu Ty będziesz następna

Ja osobiście jestem wielbicielką slasher'ów. Kocham horrory, a ten podobał mi się tak bardzo, że oglądałam go 2 razy i na tym nie koniec :) Mam nadzieję, że będzie kontynuacja filmu, bo coś przeczytałam i jest to możliwe (pewna nie jestem). Jak dla mnie 10 punktów. I nie róbcie głupiej miny bo za wielkiego krytyka się nie uważam, a jak film mi się tak bardzo podobał to czemu mu nie dać tylu punktów? Polecam! :)

ocenił(a) film na 7
merenwen9

film podobał mi się bardzo, jednak poruszono w nim dość brutalną tematykę, nie straszy, ale ciężko się go ogląda. interesujący, nie mogłam oderwać wzroku od ekranu. również polecam ;)

ocenił(a) film na 9
merenwen9

Też mmi się bardzo podobał. Jest to "lekki" film do obejrzenia go samemu. Akcja nie nudzi, rozwija się, ale rewelacji nie ma. Każda osoba ginie w ciekawy sposób. Koniec mnie zaskoczył, ponieważ nie spodziewałam się, że to on zabija :D

merenwen9

Wie ktoś może coś na temat tego, czy będzie druga część?

ocenił(a) film na 7
merenwen9

Niestety prawdopodobnie nie będzie drugiej części, a szkoda, bo film był naprawdę bardzo fajny :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones