film

Ty i ja

U, Me Aur Hum
2008
2h 36m
7,6 1 872
oceny
7,6 10 1 1872
Prawdziwa historia miłosna rozpoczęta na...morzu. Ajay (Ajay Devgan) znany i ceniony psychiatra właśnie spędza czas na rejsie ze swoimi przyjaciółmi: nieszczęśliwym... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Ty i ja zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Prawdziwa historia miłosna rozpoczęta na...morzu. Ajay (Ajay Devgan) znany i ceniony psychiatra właśnie spędza czas na rejsie ze swoimi przyjaciółmi: nieszczęśliwym małżeństwem Nikhilem (Sumeet Raghvan) i Reeną (Divya Dutta) oraz z Vickym (Karan Khanna) i Natashą (Isha Sharwani) -szczęśliwą parą, szczęśliwą bo nie będącą w małżeństwie.Prawdziwa historia miłosna rozpoczęta na...morzu. Ajay (Ajay Devgan) znany i ceniony psychiatra właśnie spędza czas na rejsie ze swoimi przyjaciółmi: nieszczęśliwym małżeństwem Nikhilem (Sumeet Raghvan) i Reeną (Divya Dutta) oraz z Vickym (Karan Khanna) i Natashą (Isha Sharwani) -szczęśliwą parą, szczęśliwą bo nie będącą w małżeństwie. Tonąc w alkoholu, będąc non stop na kacu i w nieustannej kłótni z samym sobą - tak Ayajowi leci czas na statku, aż do momentu, gdy napotyka na swej drodze piękną kelnerkę Piyę (Kajol), serwującą mu drinki. Dla niego czas nagle zatrzymał się w miejscu... A dla niej czas był nieubłagany, gdy z pożałowaniem obserwowała pijaczynę robiącego z siebie głupka.Jednak mimo wszystko pomogła mu, gdy zatracił się w alkoholu do nieprzytomności... Ajay chcąc się zrehabilitować po katastrofalnym pierwszym spotkaniu próbuje dostać się do serca kobiety, której zapragnął bardziej niż jakiegokolwiek trunku. Piya jednak mimo iż była osobą, która podążała za głosem serca, tym razem wybrała rozsądek... I tak walczyli ze swoimi uczuciami, aż w końcu rozsądek ustąpił i zwyciężyło uczucie doprowadzające tych dwoje do małżeństwa wbrew radom ich nieszczęśliwych przyjaciół. Jak dalej rozwinie się ta historia? Czy Ajay i Piya przezwyciężą wszystkie problemy jakie napotkają na wspólnej drodze, a może zatopią swą miłość wraz z nimi?

boxoffice
$10 948 019 na świecie
$1 028 191 w USA
$9 919 828 poza USA
na podstawie
Ajay Devgn (materiały do scenariusza, historia)
studio
Devgan Films
tytuł oryg.
U, Me Aur Hum
inne tytuły
Zdjęcia do filmu kręcono w Bombaju (Indie).
Jest to pierwszy film Kajol, w którym wystąpiła pod nazwiskiem męża - Devgan.
"U Me Aur Hum" to pierwszy indyjski film, w którym podczas kręcenia wykorzystano "helicam" - kamera przyczepiona do niewielkiego zdalnie sterowanego helikoptera.

Bollywood stał się ostatnio bardzo popularny - filmy z tej wytwórni są coraz bardziej dostępne i moda na nie dotarła także do Polski. Obejrzałam już kilkadziesiąt takich obrazów i kolejnym, z którym się zapoznałam był "Ty i ja" - dzieło debiutującego w roli reżysera i scenarzysty Ajaya Devgana, w którym wystąpił on sam i jego żona Kajol Devgan, po... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

średni..

ocenił(a) film na 7

gdyby nie Kajol i Ajay pewnie wylączyłabym po 30 minutach :)

Jeden z lepszych filmów bolywodzkich;)

7/10

ocenił(a) film na 7

Daję 7, bo film jest nawet dobry, ale szczerze mówiąc, nie urzekł mnie. Znam wiele lepszych bollywoodzkich filmów. Ten był momentami nudny. :)

Najlepiej z lektorem, ale napisami też nie pogardzę. Szukałam, niestey wyskakuje mi inny :(

oba filmy są świetne z tym, że ten bardziej wzruszający ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones