PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395625}

Ty i ja

U, Me Aur Hum
7,6 1 872
oceny
7,6 10 1 1872
Ty i ja
powrót do forum filmu Ty i ja

oba filmy są świetne z tym, że ten bardziej wzruszający ;P

ocenił(a) film na 5

historia młodości i początku miłości pary głównych bohaterów zdecydowanie bardziej podoba mi się w Notebook-u. Pierwsza część filmu trochę irytująca, ale Davgan to nie Sharukh......:-(

ocenił(a) film na 8

zgadzam się z założycielem tematu w 100% tylko główni bohaterowie na końcu i tak żyją długo i szczęśliwie :)

ocenił(a) film na 8

Nie zgodzę się, że to jakaś wersja Notebooka. Ten film o wiele bardziej przypomina koreański Moment to Remember. Bardzo podobna historia o facecie, który zdobywa kobietę, a ona zaczyna tracić pamięć. Tylko, że tamten jest bardziej wstrząsający i realistyczny.
I zgodzę się z Angel_falls - film jest nieco irytujący. A najbardziej para głównych bohaterów.
Lubię te boliłódzkie historyjki, ale chyba w żadnym filmie nie wkurzała mnie tak bardzo gra aktorów jak tutaj.

ocenił(a) film na 5

No ja do Notebook-a bym tego nie porównywała...do pięt mu nie dorasta...jedyne co tu widzę wspólnego to choroba i miłość.W realu mało kto ma siłę wesprzeć chore na to osoby...tutaj mamy lajcik

dona_mika

Nie ma lepszej ekranizacji prawdziwej miłości od Notebooka..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones