plakat filmu Tylko aniołowie mają skrzydła

Tylko aniołowie mają skrzydła

Only Angels Have Wings
7,3 716
ocen
7,3 10 1 716
1 166
chce zobaczyć
{"rate":7.66667,"count":3}
{"type":"film","id":37031,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Tylko+anio%C5%82owie+maj%C4%85+skrzyd%C5%82a-1939-37031/tv","text":"W TV"}]}
Tylko aniołowie mają skrzydła
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Jedna z "bananowych republik" Ameryki Południowej, portowe miasteczko Barranca. Prowadzone przez pewnego Holendra przedsiębiorstwo usług lotniczych zajmuje się transportem poczty. Jego personel stanowi grupa amerykańskich lotników, którymi kieruje twardy, rozsądny i odważny Geoff Carter. Ponieważ firma nie przynosi zbyt dużych zysków,Jedna z "bananowych republik" Ameryki Południowej, portowe miasteczko Barranca. Prowadzone przez pewnego Holendra przedsiębiorstwo usług lotniczych zajmuje się transportem poczty. Jego personel stanowi grupa amerykańskich lotników, którymi kieruje twardy, rozsądny i odważny Geoff Carter. Ponieważ firma nie przynosi zbyt dużych zysków, piloci latają na mocno wysłużonych maszynach, które nie mogą się wzbić wystarczająco wysoko ponad szczyty Andów, aby loty były całkowicie bezpieczne. Kilkakrotnie już doszło do tragedii. Holender i Geoff liczą, że sytuacja finansowa przedsiębiorstwa się poprawi, gdy uda się otrzymać rządową licencję na dostawę poczty. Warunkiem jest jednak regularne dostarczanie jej przez pół roku bez względu na warunki atmosferyczne. Do końca tego terminu pozostał tylko tydzień.

Tylko aniołowie mają skrzydła zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.