Repertuar filmu w Koninie i okolicach

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Repertuar Filmu Tylko my dwoje

Tylko my dwoje

L'amour et les forêts
1h 45m
Blanche poznaje Grega i szybko się w nim zakochuje. Jednak po przeprowadzce do Lotaryngii i narodzinach dziecka, odkrywa, że Greg okłamał ją co do powodów przeprowadzki, a jego kontrolujące zachowanie zaczyna ją niepokoić.

Niestety, nie znaleźliśmy seansów w Koninie lub
Tylko my dwoje
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2024-05-07T10:19:54 https://fwcdn.pl/webv/89/14/68914/68914.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/247/10033447/Tylko_my_dwoje___polski_zwiastun__w_kinach_od_21_czerwca_.vp9.1080p.webm

Kiedy Blanche (w tej roli Virginie Efira) poznaje na imprezie Grega (Melvil Poupaud), wydaje jej się, że trafiła na idealnego dla siebie mężczyznę. Kolejne dni i wspólnie spędzone chwile potwierdzają jedynie dobre pierwsze wrażenie. Bohaterka oczarowana jest przystojnym mężczyzną do tego stopnia, że gotowa jest dla niego zmienić swoje życie. Wkrótce, w związku ze zobowiązaniami zawodowymi Grega, para przenosi się do Lotaryngii, a niedługo później na świat przychodzi ich pierwsze dziecko. Sielanka zostaje jednak zakłócona z chwilą, gdy Blanche odkrywa, że Greg okłamał ją, ukrywając prawdziwe powody przeprowadzki. Mimo że przyjmuje przeprosiny i wytłumaczenie partnera, wątpliwości pozostają. Będę się one nasilały, zwłaszcza że mężczyzna stara się coraz bardziej kontrolować Blanche.

premiera

Magazyn SFP
5
Dramat psychologiczny udający thriller. Teza czytelna (ograniczający wolność, przemocowy mąż - szukająca odmiany i osobistego spełnienia żona), ale sztampowa.
0
krytyk niezależny
7
Sprawnie rozegrany thriller psychologiczny o stopniowym rozwadnianiu miłości seksizmem i manią hiperkontroli.
1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones