PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1505}

Tytani

Remember the Titans
7,8 25 978
ocen
7,8 10 1 25978
6,7 3
oceny krytyków
Tytani
powrót do forum filmu Tytani

Słabe kino. Spodziewałem się czegoś znacznie mocniejszego, rasistowskiej bomby podlanej nienawiścią. Film jest jednostronny, pozytywny, amerykański w złego tego słowa znaczeniu. Drużyna wygrywa i przechodzi do historii. Film leciutki jak piórko. Mimo bardzo dobrej obsady i niezłej strony technicznej. Takie kino może się podobać. Bo porusza temat na pozór ważny - rasizm w Ameryce w latach 70. Jednak niestety jest to fabularna wydmuszka,czarno biała skorupka pęka jeśli się jej dobrze przyjrzeć. Obejrzałem bez jakiegokolwiek napięcia. Myśli, że nie o to chodzi w tego rodzaju kinie.

ocenił(a) film na 6
Finalny_Odbiorca

Tak, za mało dramatu w tym dramacie sportowym. A jeszcze problemy rasizmu mogły dodatkowo podgrzać temperaturę. Ale cóż, wielki napis na początku "Walt Disney" zapowiada co będzie dalej . Amerykańska bajeczka, tylko, że oprawiona w ramy filmu fabularnego . Może i film był na 7 ale przez to, że się tak zawiodłem przyznaję 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones