PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10026105}

UFO

UFO Sweden
5,2 352
oceny
5,2 10 1 352
UFO
powrót do forum filmu UFO

Właśnie obejrzałem ten film na CDA Premium. Specjalnie wziąłem pakiet na miesiąc.
Film całkiem przyjemny. Taka przygodowa jazda z typowymi młodzieńczymi zachowaniami, buntem i ryzykiem.
Klimat jest całkiem niezły i mocno nostalgiczny zarówno pod względem akcji w filmie jak i samego stylu prowadzenia historii.

ocenił(a) film na 5
Dynx20

Taki można powiedzieć familijny. Najlepsza była szwedzka policja . Czasy się zmieniają a oni trzymają standardy sądząc po ich obecnych interwencjach :-P. Jeśli chodzi o sprawy naukowe to raczej sporo energii potrzeba by taki most Einsteina-Rosena utrzymać ( skala Kardaszewa) i raczej porywanie samolotów czy łodzi ot tak sobie dla rozrywki odpada

ocenił(a) film na 7
borsuk96

Sam fakt, że kosmici nie zostali w filmie pokazani może świadczyć o tym, że film kierowany jest do młodszej widowni. W końcu nikt nie będzie się bał stworów jak z Nostromo.

W zasadzie nie było powiedziane kto, lub co stoi za utworzeniem mostu. Jeśli byli to kosmici, mogli dysponować ogromnymi pokładami energii. Chociaż mi to bardziej wyglądało na dzieło natury. A bohaterowie znaleźli się w odpowiednim czasie i miejscu. No i ten szczegół z przewidywaniem. Główna bohaterka zrozumiała, że skoro auto jej ojca wylądowało w stodole, to ktoś musiał to wcześniej zrobić. Więc to od początku była jej robota. Przyszłej jej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones