PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8218}
plakat filmu Uciec, ale dokąd?

Uciec, ale dokąd?

Nowhere to Run
6,6 14 242
oceny
6,6 10 1 14242
1 241
chce zobaczyć
Uciec, ale dokąd

W życiu zbiegłego więźnia, Sama Gillena (Jean-Claude Van Damme), tak się już układa, że zawsze trafia pod niewłaściwy adres we właściwym czasie. Ryzykując ciężko wywalczoną wolność, pomaga pięknej młodej wdowie, Clydie (Rosanna Arquette) i jej dzieciom stawić opór bezwzględnemu przedsiębiorcy budowlanemu, który chce ich wykurzyć z domu i przejąć cenny grunt.
Ścigany przez policję i płatnych zabójców nasłanych przez przedsiębiorcę, Sam gotów jest podjąć szaleńczą walkę o przetrwanie. Zrobi wszystko, aby ochronić rodzinę, która sama dała mu schronienie.

opis dystrybutora dvd

Sam Gillen (Jean-Claude van Damme) uciekł z więzienia. Udał się na odludną farmę, na której ukryty został łup z napadu. Zamierza zabrać pieniądze i zniknąć. Przypadkiem odkrywa jednak, że właścicielka farmy Clydie (Rosanna Arquette), wychowująca samotnie dwoje dzieci, znalazła się w poważnych tarapatach. Bezwzględny przedsiębiorca budowlany Hale (Joss Ackland) zamierza wznieść w tej okolicy osiedle mieszkaniowe. Problem w tym, że uparta wdowa nie chce sprzedać swojej ziemi. Sam nie potrafi bezczynnie przyglądać się prześladowaniu bezbronnej kobiety.

opis użytkownika

Sam Gillen (Jean-Claude Van Damme) ucieka z policyjnego transportu. Rozbija namiot na terenie posiadłości Clydie (Rosanna Arquette), wdowy wychowującej samotnie dwoje dzieci. Kryjówkę Sama odkrywa mały chłopiec, Moosie (Kieran Culkin), który szybko obdarza go zaufaniem. Wkrótce okazuje się, że Clydie ma spore kłopoty. Szef prowadzonej w okolicy potężnej budowy chce usunąć ją z farmy, niekoniecznie stosując legalne metody. Sam staje w obronie zastraszonej wdowy.

opis użytkownika

Po dokonaniu śmiałej ucieczki z transportu więziennego, skazaniec Sam Gillen szuka bezpiecznego schronienia przed pościgiem policji. Znajduje się na posiadłości Clydie, pięknej wdowy nękanej przez skorumpowanych przedsiębiorców budowlanych, którym ziemia należąca do Clyde przeszkadza w realizacji nowej inwestycji.
Ryzykując utratę ciężko zdobytej wolności, Sam Gillen staje w obronie Clydie i jej dzieci.

opis dystrybutora dvd

Sam Gillen (Jean-Claude Van Damme) transportowany jest do więzienia. W trakcie brat pomaga mu w ucieczce, płacąc przy tym własnym życiem. Sam udaje się na odludną farmę niejakiej Clydie (Rosanna Arquette). Szybko nawiązuje z nią romans i zaprzyjaźnia się z jej dziećmi. Nie podoba się to miejscowemu szeryfowi, który zaczyna węszyć nad jego kryminalną przeszłością. Okazuje się, że Clydie ma problemy ze skorumpowanymi przedsiębiorcami budowlanymi, którzy za wszelką cenę chcą pozbawić kobietę dachu nad głową. Sam staje w jej obronie, nie wiedząc, że grozi to utracie jego ciężko zdobytej wolności.

opis użytkownika

Skazaniec Sam Gillen (Jean-Claude Van Damme) z pomocą brata ucieka z transportu. Kompan więźnia ginie jednak w strzelaninie, a on sam ukrywa się w lesie nad jeziorem, niedaleko farmy należącej do wdowy, Clydie Anderson (Rosanna Arquette). Kobieta sama wychowuje dwoje dzieci, córkę Bree (Tiffany Taubman) i synka Mookiego (Kieran Culkin). To chłopiec jako pierwszy odkrywa obecność zbiega, z którym wkrótce się zaprzyjaźnia. Tymczasem przedsiębiorca Franklin Hale (Joss Ackland) chce kupić ziemię Clydie. Aby zmusić właścicielkę do sprzedaży farmy, wysyła do niej groźnych zbirów i skorumpowanego szeryfa. Gillen staje w obronie kobiety. Zakochuje się w niej.

opis użytkownika