PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474445}

Udręczone serce

Hanging Heart
4,0 5
ocen
4,0 10 1 5

Udręczone serce
powrót do forum filmu Udręczone serce

Z tego co się zdążyłem dowiedzieć na temat "Hanging Heart" film ten nigdy nie wyszedł na VHS w USA, natomiast u nas ukazał się na kasecie video. Można nawet podpiąć "Udręczone serce" pod nurt slasher, ale więcej w tym filmie jest dramatu. Denny to próbujący zaistnieć aktor teatralny - dziewczyny z jego otoczenia zaczynają ginąć duszone pończochą przez zamaskowanego sprawcę. Oczywiście podejrzenie od razu pada na Denny'ego, który zostaje aresztowany i wtrącony do więzienia. Jego homoseksualny prawnik za wszelką cenę usiłuje wybronić chłopaka.

Dziwaczny thriller ze sporą dawką homoerotyzmu (przykładowo scena gdy prawnik zaczyna się dobierać do Denny'ego, gdy ten bierze prysznic). Fabuła często nie trzyma się kupy, postaci pojawiają się i znikają i jak na slasher dość mało morderstw (naliczyłem tylko trzy). Film jest także za długi i momentami przynudza. Mimo wszystko można obejrzeć. Jak? Film jest dostępny w całości na Youtube. Rodzima kaseta video z "Udręczoneym sercem" nigdy mi się nie rzuciła w oczy. Ciekawy jestem kto dystrybuował ów zapomniany thriller z elementami slashera. Z drugiej strony na polskich VHS-ach ongiś wychodziły 'perełki' niedostępne choćby w USA np. "Gun's Eye" z 1989 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones