PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35285}

Udręka

Angustia
6,3 436
ocen
6,3 10 1 436
Udręka
powrót do forum filmu Udręka

Eeyyezzzz…..

ocenił(a) film na 8

Niezwykła rzecz. Na dobrą sprawę do samego końca zaskakuje. Nie znając konceptu i nie czytając opisu można doznać nie małego zaskoczenia motywem filmu w filmie. Bardzo fajny jest kontrast pomiędzy odrealnioną makabrą filmu w filmie z zimnym realizmem filmu-filmu. A zarazem tyle wspólnych elementów. Świetna rzecz, świetnie zagrana, z fajnym klimatem i suspensem. No i założenie wyjściowe. To trzeba zobaczyć.

ocenił(a) film na 9
kangur_msc_CM

Ciekawa konwencja horroru w horrorze. Początkowo spodziewałem się psychodelii na linii matka-syn + ślimaki-ptaki, ale później główna postać weszła do kina... i zaczęła się prawdziwa karuzela emocji. No i te napisy końcowe...

ocenił(a) film na 7
kangur_msc_CM

Film w porządku, lecz mam inne pytanie: on jest zrobiony po hiszpańsku? Bo oglądałem wersję, gdzie mówili po angielsku i ruch ust aktorów tak jakby pasował do tego języka, ale kopia nie była w zbyt dobrej jakości, więc do końca nie wiem, w jakim języku nagrali, czy zrobili dwie wersje, czy dubbing.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones