PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646074}

Układ

Closed Circuit
6,3 7 326
ocen
6,3 10 1 7326
Układ
powrót do forum filmu Układ

Jak tak dobry film może mieć tak niską oceną i tak mało osób go obejrzało? Chyba odpowiedź jest
prosta, kino ambitne nie odpowiada naszym wysublimowanym krajowym gustom :)

ocenił(a) film na 8
maaarrr1

Jest po prostu niekomercyjny. Bardzo mało osób o nim słyszało. Ogólnie, ciężko na niego trafić co nie zmienia faktu, że to świetne kino.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
maaarrr1

Pewnie mały budżet na reklamę.
I po co dodatkowo pokazywać ludziom, że to co widzą to tylko czubek góry lodowej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
maaarrr1

Końcówka filmu. Pytanie do prokuratora generalnego ... czy nadal uważa pan nasz system za transparentny !? - ... zapewniam, że system sprawiedliwości, w tym kraju, cechuje uczciwość, równość i przede wszystkim prawość !!!...! Trzeba zadać sobie pytanie, czy te słowa nie są również odnośnikiem do nas !??? Przecież, w zdrowej głowie to aż się gotuje - więc po co taki film rozpowszechniać, jeszcze społeczeństwo się przebudzi i rewoltę zrobi !!! Pojedyńcza jednostka jest niegroźna !!! Film reżyserował Irlandczyk, a on doskonale wie w czym rzecz - 8/10 !!!

ocenił(a) film na 7
Szpila_1308

Film jak film, było takich wiele o tym, że rząd robi przewały i przekręty w imię "większych racji" , nikt z tego powodu nie zrobi przewrotu i rewolty ... Póki ludziom jakoś się żyje na poziomie to żadnej rewolucji nie będzie , a że pojedyncze jednostki "giną" w tajemniczych okolicznościach ... kogo to ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
maaarrr1

Też mnie zdziwiła niska ocena. To dobre kino.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
maaarrr1

A ja sie akurat dziwie wysokim ocenom, ten film nie zasluguje na wiecej niz 6/7 max.

Jak dla mnie czegos brakowalo w tym filmie i dlatego tylko 5. Sam fakt taki, ze filmow w takiej rezyserii mamy multum jest dla mnie wielkim minusem, film mnie niczym nie zaskoczyl.

Film jest w porzadku i mozna obejrzec, ale to zadne wielkie kino akcji, wacham sie nad zmiana oceny na 6 ale chyba zostane przy 5 :)

ocenił(a) film na 8
azkero

A kto powiedział, że to ma być kino akcji ? Poza tym "waham" piszę się przez "h".

DziadekDoOrzechow

Nikt nie powiedział ale wystarczy film obejrzeć aby zobaczyć ze kino podchodzi pod kategorie akcji, sporo się działo etc. Osobiście spodziewałem się czegoś innego kiedy zobaczyłem kryminał/zagadkowy film, akcja w filmie była ale nic wielkiego tak jak napisałem :)
Sam fakt taki, ze byli kochankowie zasiadają w obronie terrorysty i zostają podani wielu niebezpieczeństwom można nazwać Akcja, ale chyba troszkę ci się film zapomniało co?
Większość kryminałów to kino akcji...pisze większość bo nie wszystkie oczywiście.

A waham faktycznie piszemy przez samo h :) dzięki za przypomnienie i następnym razem już raczej nie zapomnę.

ocenił(a) film na 8
azkero

Podeprę się tu definicją z wikipedii, dla jasności sytuacji: " Film akcji (ang. action movie) − film sensacyjny, którego głównym zadaniem jest dostarczanie rozrywki widzom poprzez pokazywanie pościgów samochodowych, strzelanin, bijatyk i innych scen kaskaderskich o dużym ładunku napięcia i emocji." Nie chcę się wdawać w jakąś kłótnię, ale moim zdaniem ten film nie miał na celu dostarczyć nam tego typu emocji, dlatego nie jest podpięty pod kino akcji, a ocenianie go z takiej perspektywy mija się z celem.

DziadekDoOrzechow

Każdy ma inne zdanie :)

Dla mnie film był kinem akcji tak jak pewne 'komedie' nie są dla mnie komediami, to jest kwestia własnej definicji i oceny filmów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
maaarrr1

To nie jest kino ambitne.To dramat prawniczy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones