PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646074}

Układ

Closed Circuit
6,3 7 326
ocen
6,3 10 1 7326
Układ
powrót do forum filmu Układ

A mnie w przeciwieństwie do przeciwników film się podobał. Chyba z uwagi na autora. Dopiero
teraz zauważyłam, że ma specyficzne konstrukcje historii: umiejscawia bohaterów w niewidocznej
ale potężnej sieci i pokazuje, że niekoniecznie możemy mieć wpływ na wszystko i nie możemy
wszystkiego kontrolować. Jedyną rzeczą na jaka (być może) mamy wpływ to własne decyzje, a i one
mogą się okazać niszczące lub błędne. Trochę posępne, ale uczy widza pokory, pokazując w
przeciwieństwie do większości filmów, że jednostka świata nie zmieni. Polecam jego Niewidoczni i
Wschodnie obietnice.

ocenił(a) film na 7
haiko_filmweb

Ciekawe filmo tym że nie na wszystko ma sie wpływ, i że władza kreuje rzeczywistość ..

ocenił(a) film na 7
haiko_filmweb

Przesłanie filmu doskonałe i prawdziwe (niestety). Nawet dobrze ustawieni ludzie na stanowiskach przestają się liczyć w starciu z Państwem. Niestety przez spore ujmy w fabule musiałem odjąć punkt i zostało 7/10
PS: Jednostka może zmieniać świat tylko jak ma poparcie "wpływowych sił" (patrz taki L.Wałęsa)

ocenił(a) film na 7
haiko_filmweb

Mnie też sie podobał i zgadzam sie z przedmówcami. Film pokazuje smutną rzeczywistość. Warto zobaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones