PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112846}
2,9 179
ocen
2,9 10 1 179
Ulica Zombich
powrót do forum filmu Ulica Zombich

Dno totalne! 

ocenił(a) film na 1

Chyba jestem masochistą skoro obejrzałem ten film i dotrwałem do końca. Wszystko tutaj jest złe! Całość wygląda jak jakaś kiepska produkcja offowa w wykonaniu studentów jakiejś szkoły filmowej. Fabuła może nie jest aż tak idiotyczna jak wykonanie filmu, bo głównym wątkiem filmu jest to, że dwóch policjantów prowadzi jakieś śledztwo w sprawie narkotyków o nazwie OZONE, które przemieniają ćpunów w zombiaków i w momencie gdy jeden policjant ginie i przemienia się w zombie, to wtedy drugi musi rozwikłać zagadkę. Ale film wlecze się tak wolno i nudnie! Efekty specjalne są tragiczne. Zombie nie wyglądają jak zombie tylko jak jakieś pokraki oblane kwasem. Krwawych i ostrych scen jest tu sporo, ale są one na żenującym poziomie. W dodatku jest to chyba jedyny znany mi film gdzie dochodzi do sceny kopulacji dwóch zombie a później porodu niemowlaka zombie... Pozostawię może to bez komentarza bo obie sceny były nie dość, że idiotyczne to i obrzydliwe... Do tego dochodzi jeszcze bardzo kiepska muzyka w tle filmu, która kompletnie tutaj nie pasuje i jeszcze bardziej pogrąża ten film jako dno.
Nie polecam nikomu, nawet fanom filmów o zombie. Trzymajcie się z daleka! Filmu nie da się ocenić wyżej niż na 1/10.
W ogóle zastanawiam się z którego roku jest tenże film. Jedne źródło podaje, że z 1993, inne że z 1995 roku, a jeszcze inne, że z 2003.

ocenił(a) film na 1
Axel

Kopulacja zombie była w "Martwicy mózgu", był też bobas.

ocenił(a) film na 1
Axel

Polecam moją listę filmów o zombie:
http://www.filmweb.pl/user/Axel/blog/546118

ocenił(a) film na 2
Axel

Nie widziałeś jeszcze filmów z lat 40-tych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones