PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9274}

Ulica barbarzyńców

Rue Barbare
6,6 128
ocen
6,6 10 1 128
Ulica barbarzyńców
powrót do forum filmu Ulica barbarzyńców

van Damme

ocenił(a) film na 10

Jeden z pierwszych filmów w których zagrał Jean Claude van Damme!! Film można oglądnąć tylko ze względu na tego aktora:)

kotek1992

Witam a masz może ten film lub wiesz gdzie można go zdobyć?Pozdrawiam

kotek1992

jeśli tak to napisz mi na maila radiel1981@tlen.pl z góry dzięki ;)

ocenił(a) film na 6
radiel1981

HEJKA.

Ja mam ten film. Wiem że tam grał Van Damme,jednak po oglądnieciu jego nie mogę tam odnaleźć.

Wiec mam pytanie czy wie ktoś w któym momencie filmu znajduje się scena z nim.

Będe wdzięczny za wszystkie odpowiedzi.

pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
lukas730

Oglądałem ten film już kolejny raz i znalazłem scenę:
- Jak główny aktor idzie koło torów kolejowych i tam zaczepia go taki młody koleś. Wydaje mi się że to może być Van Damme.

Jak co to podajcie mi e-maila to wyslę screena.

pozdro

lukas730

a moze ktos wstawic ten film na chomikuj.pl, rs, hotfile...Z góry dziekuje

ocenił(a) film na 6
patrykd95_filmweb

jak będę miał chwilę czasu to wstawię.
:P

lukas730

Doczytałem się na sieci, że Van Damme gra w tym filmie epizodyczną rolę policjanta, który pojawia się na miejscu przestępstwa. Filmu nie widziałem, więc nie wiem w którym to jest momencie.

oneofthefew

Wydaje mi się że Jean - Claude Van Damme jest na końcu tego filmu przez chwilę. W scenie jak po głównej filmowej walce dużo ludzi na ulicy chce zobaczyć co się stało przejeżdża samochód i podchodzą policjanci by odgarnąć tłum, i wydaje mi się że policjant po prawej stronie to Van Damme.
Och pozdrawiam

lukas730

Nie jestem pewny, ale jest ziomek bardzo podobny do Van Damme'a z twarzy w 01:30:45, chodzi mi o człowieka po prawej. Niech ktoś sprawdzi czy to jest Van Damme, jestem prawie pewny że to on.

cyborg.vandamme

wystarczy wejść na imdb i zobaczyć w filmografii jcvd jaką gra rolę w tym filmie, jest napisane jak byk, że gra statystę gdy przyjeżdża policja, ale nie zauważyłem go, pewnie jest gdzieś w tym tłumie przez nie całą sekundę i stąd problem z wychwyceniem go.

herkules5_56

Tym samym pierwszy post w tym wątku ("Film można oglądnąć tylko ze względu na tego aktora") jest dość kuriozalny ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones