PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193}

Ulotna nadzieja

Hope Floats
6,5 4 134
oceny
6,5 10 1 4134
5,0 2
oceny krytyków
Ulotna nadzieja
powrót do forum filmu Ulotna nadzieja

.. nad życiem, niepewnością, kruchością. Nie wiemy, co nas czeka następna dnia, zdarzyć może się wszystko. Warto o tym pamiętać, zarówno w aspekcie dobrych wiadomości jak i złych.

ocenił(a) film na 8
creative__

To film o dziewczynie z małego miasteczka, która - mając dość życia w cieniu rodziców, którzy zajmowali się ośmieszającym (w jej pojęciu) zajęciem - która, myślała, że znajdzie szczęście z daleka od domu, w ramionach najbardziej lubianego, najprzystojniejszego chłopaka w szkole. O dziewczynie, która myślała, że młodość, uroda i popularność wystarczą do szczęścia, Myślę, że doskonałym podsumownaniem przesłania filmu jest ostatnie zdanie wypowiedziane w filmie "całe życie walczymy z koszmarami dzieciństwa". Birdie myślała, że w ramionach najfajniejszego chłopaka w szkole znajdzie schronienie przed demonami swojego dzieciństwa, ale przed demonami nie można ucieć, ale można się z nimi zmierzyć...

ocenił(a) film na 9
creative__

Delikatny, wyważony film. Na pewno do obejrzenia więcej niż raz. Mnie urzekł i dał trochę nadziei.

Ohaminus

Wczoraj obejrzałam go po praz pierwszy na Ale kino! zostałam wręcz zauroczona tym filmem,gra Sandry świetna:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones