47 min.
8,1 48
ocen
8,1 10 48
37
chce zobaczyć
{"type":"film","id":33005,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ultimate+X%3A+The+Movie-2002-33005/tv","text":"W TV"}]}

Deskorolka, BMX, motor. Pozornie zwyczajne sprzęty mogą służyć do uprawiania wyjątkowych, ekstremalnych czasem sportów.
Krew, pot i łzy - to Olimpiada i lekkoatletyka
Adrenalina, spaliny i kurz - to Ultimate X!

Czterdzieści pięć minut brawurowych wyczynów będących obrazem możliwości człowieka i maszyny. "Ultimate X - The Movie" przedstawiana na gigantycznym ekranie Imax dramaturgię i emocje jakie towarzyszą uprawianiu sportów ekstremalnych. Film nakręcony został podczas Olimpiady Sportów Ekstremalnych 2001 w Filadelfii. Dokument przedstawia zawody w następujących dyscyplinach: skateboarding, wakeboarding, rowery i motocross. Wywiady z zawodnikami - liderami poszczególnych dyscyplin, stanowią niewątpliwą atrakcję filmu.

severus_snape
opis użytkownika

[opis dystrybutora DVD]

"Ultimate X" to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie. Przeżyjesz niesamowite napięcie i emocje towarzyszące uprawnieniu sportów ekstremalnych. Film został zrealizowany podczas X Letniej Olimpiady Sportów Ekstremalnych w 2001 roku w Filadelfii i przedstawia zawody w następujących niezwykle widowiskowych dyscyplinach: skateboarding, wakeboarding, kolarstwo i motocross. Dodatkową atrakcją filmu jest ostra, dynamiczna ścieżka dźwiękowa, świetnie dobrana do prezentowanych na ekranie wyczynów.

floyd_aka_V_P
opis użytkownika