PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31665}
6,6 2 269
ocen
6,6 10 1 2269
Ultrakrótkie
powrót do forum filmu Ultrakrótkie

najlepsze byly sny gl. bohatera i reklamowki stanowiace przerywniki w filmie, do dzis pamietam reklamowke nowego super filmu CONAN BIBLIOTEKARZ ^^ po ang. Conan The Librarian - (nawiazanie do Conan The Barbarian). Hle Hle.:D

ocenił(a) film na 10
Mizzrym

Właśnie przegrywam to sobie na VHS leciało na Programie Pierwszym w 26 grudnia 1994 o godzinie 0:20 super komedia :) moja ulubiona a sny najlepsze Indiana Jones albo Rambo:)

Mizzrym

Conan bibliotekarz byl bombowy... ale najlepszy byl odpowiednik Adama slodowego... "Dzisiaj panstwu pokazemy jak przy pomocy produktow spozywczych i kuchennych utensyliow uzyskac pluton...

Havard

lub tez rybne kolo fortuny...

ocenił(a) film na 10
Havard

Jaką masz wersje tego filmu? z Kasety czy z DVD?

milosnik_fw

Nie mam zadnej... Zasiegnalem do kubla wspomnien z dziecinstwa a to byla kaseta VHS (wiecie co to takiego?).... Jezeli chcesz obejrzec ten film, widzialem na youtube.... w calosci i z polskim lektorem. Zywie nadzieje, ze usmiejesz sie, jak ja...

ocenił(a) film na 10
Havard

Wiem że jest na youtube bo sam go tam zamieściłem ponieważ przegrałem z kasety VHS:) film jest na moim kanale:) dziś wrzuciłem wersję w kolorze:)

milosnik_fw

w takim razie podaj namiary... raz jeszcze

ocenił(a) film na 10
Havard

http://www.youtube.com/watch?v=3MDe0hdNNWg
UHF - komedia USA 1989 wyk. "Weird Al" Yankovic

milosnik_fw

Dziekuje, zaraz otworze, tylko skocze wpierw po pampersy...
Pozdrowienia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones