1 godz. 10 min.
6,0 2 679
ocen
6,0 10 2679
635
chce zobaczyć
{"type":"film","id":578618,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ultramarines%3A+A+Warhammer+40%2C000+Movie-2010-578618/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Ultramarines: A Warhammer 40,000 Movie
  • deltabox3 ocenił(a) ten film na: 3

Liczyłem na kompilację G.I. Joe i Transformersów. Wyszła kiepsko zrealizowana adaptacja jakiegoś taniego komiksu przez którą przebrnąć nie można przez "tandetowatość" scen. Może i dialogi mają jakiś głębszy sens, jednakże ciężko się go doszukać pomiędzy ogólnym zniesmaczeniem obrazu. Dorosły tego nie obejrzy bo "kreskówka" go zmęczy, dzieciak też nie - bo go znudzi. Jednym słowem lipa.

• deltabox3 Warhammer 40000 to nie komiks, tylko gra bitewna (bardzo droga zresztą).

• Sajgoniarz ocenił(a) ten film na: 8

deltabox3 -Spodziewałeś się kompilacji 2 filmów, które poza efektami specjalnymi i zalążkami fabuły nie mają nic więcej,
    -Skąd możesz mówić że kiepsko zrealizowana adaptacja, skoro nawet nie wiesz czym jest oryginał na którym się film wzorował?
    -Film jest hermetyczny.

Chyba pierwszy raz mogę powiedzieć że podoba mi się czyjaś niska ocena, bo takich argumentów przemawiających za wyższością jakiegoś dzieła to ze świeczką szukać.

Film ten został stworzony niewielkim nakładem finansowym, więc aż ciekawi mnie czy nie był finansowany przez fanów :)
    Na podstawie Twojej oceny i "dyskusji" mogę mieć dla Ciebie tylko radę -> Jeżeli trafisz na podejrzanie dziwne dzieło, to najpierw zobacz czy nie jest to kropla w morzu czegoś, z czym wcześniej nie miałeś do czynienia i nie jest wyrwana z kontekstu :)