PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=545895}
6,1 53 240
ocen
6,1 10 1 53240
4,3 19
ocen krytyków
Uncharted
powrót do forum filmu Uncharted
użytkownik usunięty
SzalonyGoblin

To chyba jakaś pomyłka . Rozumiem że to młody i obiecujący aktor . Ba sam go lubię ale on zwyczajnie nie pasuje .

Pasuje prawie że idealnie..... na młodego Drake'a. Tyle że nie wiadomo jak się "ze starzeje" czy też będzie pasował.

użytkownik usunięty
Artur_Lukaszek

Wg mnie w ogóle nie pasuje .

Cóż, o ile film skupi się na młodym Drake'u, to pasuje idealnie.

http://cdn3-www.comingsoon.net/assets/uploads/2017/05/young-drake.png

ocenił(a) film na 6
fanowaty

https://i.pinimg.com/736x/d9/ee/14/d9ee1409df4d2ced0f56d451fdcf8114--stargate-sg --stargate-atlantis.jpg to jest najklepszy aktor do roli drake !!!!! jak dwie krople wody

MatM95

Opinia względna ;) Tom pasuje znacznie lepiej.

ocenił(a) film na 6
fanowaty

przeciez on ma 21 lat !! moze i pasuje jak zrobia uncharted o młodym nathanie. nie wiem jak mozesz mowic ze holland pasuje lepiej. chyba nie widziales tych zdjec do porownania :) blizniacy.

MatM95

Oni zrobią film o młodym Nathanie ;) To było już potwierdzone. A na młodego Nathana Tom pasuje idealnie.

ocenił(a) film na 6
fanowaty

a to przepraszam nie wiedziałem :) jesli o mlodym nathanie to tom faktycznie pasuje do roli. a jesli by robili o starszym to moja propozycja idealnie pasuje :D

MatM95

Teraz się zgadzam ;)

MatM95

Faktycznie bardzo podobny

ocenił(a) film na 7
MatM95

Ten pasuje na późniejszego Drak'a znów Tom ma młodszego

MatM95

Po 3 litrach wodki nadal by nie pasował

Ja też bym wybrała kogoś innego. Jakoś nie mogę sobie go wyobrazić w tej roli.

Misialke_1

Zgadzam się. Pożyjemy zobaczymy. Oby nie spaprali filmu.

ocenił(a) film na 7
Artur_Lukaszek

Nie pasuje. Drake to silny chlop a nie kurdupel 173cm... masakra

ocenił(a) film na 7
SzalonyGoblin

Niestety ale nie pasuje do tej roli

SzalonyGoblin

Słabo. Jake Gyllenhaal to dla mnie wykapany Nathan Drake. Ten jego krzywy uśmieszek idealnie pasuje do tej roli.

sebogothic

A mi pasuje na Drake'a Thomas Jane.

SzalonyGoblin

Ale Polaczki, nie porównujcie go do Natana z gry, bo nikt nie będzie wyglądał 1:1, tak samo z nadchodzącym serialem wiedźmin, każdy kojarzy wieśka z gry, ale nie konieczni musi tak samo wyglądać w serialu. Należy mieć otwarty umysł, a nie utarte schematy.

NeFreX

W którym miejscu porównałem go do Nathana z gry?

SzalonyGoblin

nie ty.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
SzalonyGoblin

Na młodego pasuje, ale mam nadzieję że tym starszym zostanie Chris Pine.

TCWolf82

a moze Scott Eastwood ??

ocenił(a) film na 6
davidow6

Na pierwszy rzut oka może i tak, ale za młody, za kwadratowy i blondas.

TCWolf82

włosy to akurat nie problem :)

davidow6

O wiele lepiej by pasował.

SzalonyGoblin

Porażka hahha dobre sobie! Chyba jako mały Nathan Drake z thief's end to może . Sprawa jasna aktor jest na czasie teraz to w każdą produkcję go wcisną. Eeh no cóż.

SzalonyGoblin

Powiedzcie, że to fake news... Czy nie wystarczy, że Holland zrobił dzieciaka ze Spider-Man'a?? Teraz kolei na Drake'a? Mam nadzieje, że film bedzie głównie o dzieciństwie Morgana, bo ja zobacze (baby face) Holland'a, biegającego z bronią w ręku, to wybuchnę śmiechem i zbojkotuje ten film...

ocenił(a) film na 8
Woodkid

"Czy nie wystarczy, że Holland zrobił dzieciaka ze Spider-Man'a??"

A wiesz, że Peter Parker był nastolatkiem gdy uzyskał swoje moce?

kiri81

Przytocz proszę w którym momencie napisałam ze „nie był nastolatkiem”. Zadam Ci pytanie żeby ukierunkować i może uciąć dyskusje: czytałeś komiksy lub ew. oglądałeś Spider-man’a z 1994 Sempera?

Woodkid

Jeśli nie to nie mamy o czym dyskutować, bo nie znasz genezy prawdziwej postaci. Jeśli jesteś fanem aktora lub po prostu podobała Ci się produkcja jedna czy druga okej, a dla jest to słaba kreacja (Spider-Man, bo drake,a jak obiecałam nie doswiadczylam przyjemności ) nastawiona głównie na małoletnia widownię, tyle w temacie…

ocenił(a) film na 7
SzalonyGoblin

Ekipa od castingu była chyba ślepa i po lewatywie. ja nie wiem jak tego pier.da można było wcisnąć w rolę Nathana :/

SzalonyGoblin

Czyli jednak się myliłem. Obstawiałem, że Drake będzie czarny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones