PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=545895}
6,1 53 240
ocen
6,1 10 1 53240
4,3 19
ocen krytyków
Uncharted
powrót do forum filmu Uncharted

Gość pasuje idealnie :)

ocenił(a) film na 8
Pshepyoor

Zgadzam się pasuje idealnie.

ocenił(a) film na 3
Pshepyoor

chyba żartujesz?

elkolo

Nie mają gustu widać :D Nawet Mark Wahlberg nie pasował.Trudno o dobrego aktora to tej roli.

dembalak1

Co tu dużo gadać. Rzadko zdarzają się idealnie obsadzone role. Np. Mikkelsen jako Hannibal (niestety scenarzyści spłaszczyli postać).
Trzeba przyznać ,że Butler jest oczywistym wyborem ,trochę za stary ,ale wizualnie nie ma lepszego kandydata. No ewentualnie z mniej znanych Armitage.

dembalak1

http://www.filmweb.pl/person/Richard+Armitage-281769/photos/273660

Ottiss14

Trudno dobrać kogoś do roli Drake'a.Najlepiej pasowały by mniej znane twarze do filmowej postaci wziętej z gry czy komiksu.Jeśli film w ogóle powstanie to zobaczymy kogo wybiorą na Drake'a.Nie wyobrażam sobie na razie filmowego Nathana Drake'a.

dembalak1

Jak dla mnie na tym zdjęciu Armitage'a ze Strike Back widzę Drake'a ze zbójeckim uśmiechem ;) Ale Butler to czaruś ,że tak powiem i też się świetnie nadaje do tej roli. Bo jak wiadomo nie chodzi tylko o wygląd ,ale też osobowość. W każdym razie Wahlberg jest beznadziejnym wyborem i dobrze ,że tego "dzieła" nie popełnili. Wahlberg to typowy aktor rezerwowy dla podrzędnych filmideł i dalekich sequeli.

dembalak1

A cóż to za rola? Przecież to nie Hamlet tylko postać z gry przygodowej, którą mógłby zagrać nawet Karolak.

skalp_el

Milcz ignorancie, bo się tylko ośmieszasz :D

ocenił(a) film na 6
Pshepyoor

A Chris Pratt? :)

ocenił(a) film na 7
Fenelon

Chris chyba trochę zbyt puciaty

Pshepyoor

Mam idealnego kandytata do tej roli. Mieszka w moim mieście. Wypisz wymaluj Drake!! Podszkoli angielski i udaje sie na casting do Hollywood :)

Pshepyoor

Też uważam, że Butler idealnie się nadaje. Grając w Uncharted zawsze jakoś nasuwał mi się ten Butler :) Nie tylko wizualnie pasuje, ale też patrząc na jego wcześniejsze kreacje to osobowość Drake'a też świetnie by oddał. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
rider_of_the_sun

A Chris Pratt? Ma doskonałe poczucie humoru - dokładnie jak Nathan Drake. A jego wygląd również jest całkiem podobny do Drake'a. Gerard Butler też pasuje, ale nie ma takiego poczucia humoru, choć wygląd pasuje i jego nieodłączna odwaga. Ja bym się spierał pomiędzy tymi dwoma aktorami.

rider_of_the_sun

Ja grając zawsze widziałam Davida Boreanaza. Ale do roli już trochę za stary. Może Pratt może młody Eastwood...

Pshepyoor

Gerard Butler tak ale David Boreanaz jak najbardziej, niedawno ukończyłem 4 to myślę, że to jak najbardziej trafny wybór wg. mnie,

pemend5

Tylko nie Anioł Ciemności, błagam :D

Pshepyoor

W sumie to marzyłam o tym, żeby to był Chris Pratt, ale teraz jak powiedziałeś o Gerardzie, to jestem zachwycona tą wizją :D

ocenił(a) film na 9
Mamalori

Uwielbiam Chrisa Pratta, ale Butler pasuje nawet wyglądem :) Chociaż i tak najlepszy byłby Nolan North, z wiadomych powodów :D

Pshepyoor

Nolan - mimo iż dosłownie jest "twarzą" Nathana, kompletnie nie pasuje mi charakterem. A przez Ciebie jak gram w Uncharted to teraz widzę Butlera i nic na to nie poradzę :D Chris wcieliłby się zapewne dobrze w rolę (w sumie byłaby "podobna" jak w Jurrasicu), ale kurde za grzeczny chyba jednak mimo mojej całej miłości do niego ;)

ocenił(a) film na 9
Mamalori

Pratt byłby świetnym Indiana Jonesem za to :] Btw. to Velocity 2X dobre? Bo klimatycznie mi trochę Transistora przypomina, a widzę, że jest do kupienia na store :F

Pshepyoor

Pratt jako młody Indiana, czuję to :D Velocity 2X nie złe, nie powiem, choć jednak to nie moje klimaty tak do końca :) Transistora w rękach nie miałam niestety :(

ocenił(a) film na 9
Mamalori

Polecam bardzo. Transistor jest przegenialny :) A teraz utonąłem w Final Fantasy XV <3

Pshepyoor

Transistor wizualnie już mi pasuje, sprawdzę. Ja chwilowo się relaksuję na Everybody's gone to the rapture :D

Pshepyoor

Po trailerze Mumii stwierdziłam, że Tom Cruise wpasowuje się w rysy Nathana. Nie przekonuje mnie tylko jego gra aktorska :v

itie

gdzie Tom Cruise ten kurdupel..

fanzlalka

Wpasowuje się w rysy, nic więcej ;)

Pshepyoor

w końcu ktoś trzeźwo myślący, dokładnie pasuje !

Pshepyoor

Gerard Butler...pasuje idealnie.....a oni jakiegoś wymoczka wybrali....

ocenił(a) film na 9
fanzlalka

Widocznie chcą zrobić historię młodego Nathana, wtedy Holland całkiem pasuje.

Pshepyoor

tak na pewno, tylko jako młodego to ja go zupełnie nie widzę ....jak dla mnie bardzo pasowałby Dylan O'Brien

fanzlalka

Akurat jako młody wizualnie Holland uważam bardziej pasuje :)

ocenił(a) film na 4
Pshepyoor

David Boreanaz

ocenił(a) film na 7
dobry_soloniusz

Tom Holland w ogole mi nie pasuje do roli Nathana Drake. Zbyt młody i ma twarz dziecka. Jak dla mnie zdecydowanie Bradley Cooper lub Chris Pratt. Duzo osob pisze Gerard Butler, ale moim zdaniem to typ twardziela, ktory nie do konca pasowalbym sugerujac sie glownym bohaterem w grze. Gerard Butler jest idealnym kandydatem do roli Snake w filmie "Metal Gear Solid" do ktorego podobno maja niebawem powstac zdjecia do filmu.

Cristiano87

Myślę że Scott Eastwood doskonale nadawałby się

Cristiano87

Nathan w grze to nie typ twardziela? To chyba graliśmy w różne gry :D

Pshepyoor

Za stary na tę rolę. Zanim film ruszy z produkcją facet będzie dawno po 50-tce. Tu trzeba kogoś, kto będzie miał ok 35 lat w momencie kręcenia filmu. Pratt jest niezłym kandydatem, ale trochę go za dużo w blockbusterach ostatnio: Strażnicy Galaktyki, Jurassic World i jeszcze Uncharted to zdecydowanie za dużo dla jednego aktora, który będzie grał - bądź co bądź - bardzo podobne role.

ocenił(a) film na 6
Hayes

Pratt jest za gruby. Odpada. To ma być o młodym Nathanie poza tym

ocenił(a) film na 6
Pshepyoor

Minie niedługo 5 lat i filmu nie ma czyli będzie syf i gniot.

ocenił(a) film na 7
Pshepyoor

Zastanawiam się co we łbie ma reżyser że wybrał tego chłopczyka do roli Nathana.
Bodajże gów.no.
Jak wgl przy zdrowych zmysłach można było wpaść by w rolę Drake'a wcielić tego wypierdka.

Co następnie ?
Nicholas Cage jako Duke Nukem ?

Ja jebeee.

ocenił(a) film na 8
settokaiba

Rozje*ałeś mnie z tym Duke Nukem xD

ocenił(a) film na 6
settokaiba

Widzę, że koniec końców mimo wielkiego oburzenia film się spodobał ;)

ocenił(a) film na 7
prowned

jestem fanem uncharted, fanem indiany jonesa. film nie był zły, tylko aktorstwo fatalnie dobrane. przymknąłem oko i skupiłem na otoczeniu :)

Pshepyoor

Gerald Buttler pasowała by lux ,
Ale także Chris Evans

Pshepyoor

Ani z wyglądu, ani z dykcji, ani nawet z wieku nie pasuje. Przestań ćpać...

ocenił(a) film na 4
Pshepyoor

nie pasuje w ogóle

ocenił(a) film na 6
Pshepyoor

Nathan fillion już pokazał że potrafi wczuć się w drake by z nim zrobili film a nie zrobili z tomem holandem i jeszcze postarali się by
nie odpiąć mu łatki spidermana a w linku taki fan film sprzed paru lat z Fillionem w roli drake i Stephenem lang jako sulivan https://youtu.be/v5CZQpqF_74

Pshepyoor

Tak, tak, tak! A na Joela z the last of us - Hugh Jackman :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones