PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797622}
6,5 30 504
oceny
6,5 10 1 30504
5,0 17
ocen krytyków
Underdog
powrót do forum filmu Underdog

jego charyzma, talent , dla mnie idealnie pasuje do tej roli. Czy Popławska za Warnke się sprawdzi? Ogladając ostatnie filmy Pani Aleksandry myśle ze rośnie nam kolejna świetna gwiazda. Dobrze ze nie gra tylko u Vegi. Po zwiastunie w mojej ocenie film będzie miał fajny klimat.

Groszka_fw

w zabić bobra mi się tylko nie podobał, a całą reszte zagrał świetnie. Jak patrze na zwiastun to widać że trzyma poziom.

Groszka_fw

Mi najbardziej podobają sie jego role, w których musi mówić z rosyjskim akcentem i oczywiście czarne charaktery w wykonaniu pana Lubosa - wschodni gangsterzy to coś dla niego!

Groszka_fw

Kogo ona grała u Vegi? Tutaj zapowiada się super.

Groszka_fw

Popławska za Warnke? a kto powiedział, ze ona ją zastępuje? Warnke miała grać zupełnie inną postać w innym filmie

ocenił(a) film na 7
prof_mateusz27

Myślę, że Warnke kompletnie nie pasowałaby do tej roli... Popławska idealna, piękna... zgrabna... Cudna...

Siago_2

Zrozum, że Warnke miała grać Fighterke bo początkowo scenariusz był zupełnie inny i ostatecznie podzielili to na 2 filmy.

ocenił(a) film na 7
prof_mateusz27

Ok. Super. Jako fighterka bylaby idealna...!

Siago_2

http://i1.pudelekx.pl/5d30f22d87beeff5083e406a413f969ea4793514/boxer-warnke-jpg jesli chodzi o wygląd to nie jedna tak wygląda a umiejętności żeby to wygladało to myśle że przy odrobini checi by sie nauczyła wiec nie wiem po co ten sarkazm no chyba że poprostu jej nie lubisz przez swoje jakieś smieszne ale

ocenił(a) film na 7
prof_mateusz27

Jasne od razu zarzuca mi sarkazm...jacy Ci faceci wrażliwi... na swoim punkcie... (i teraz to jest sarkazm...

ocenił(a) film na 7
prof_mateusz27

To zrozum to się chyba tyczy wypowiedzi Groszki_FW... ja w ogóle nie wiedziałam, że Warnke miała grać w tym filmie...

Siago_2

Jak sie tyczy jej to pisz do niego a nie do mnie. Proste

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones