PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169179}
7,2 104 017
ocen
7,2 10 1 104017
5,0 6
ocen krytyków
Underworld: Evolution
powrót do forum filmu Underworld: Evolution

Dobry Boże. Dawno żadne film mnie tak nie rozczarował. Przewidywalność i hollywoodzka wręcz głupota tej produkcji aż biją po oczach. Pierwsza część oraz tegoroczny prequel były filmami naprawdę udanymi - dało się odczuć klimat, dobro mieszało się ze złem, ciekawe zwroty akcji potrafiły zaskoczyć widza. Ale ta część to perfidny hołd hollywoodzkiemu, cukierkowemu stylowi. Zakończenie wręcz poraża naiwnością - jak i samo zachowanie bohaterów. Jakkolwiek by to nie wytłumaczyli, fakt, że jedynie "dobre" osoby zdają się być naprawdę nieśmiertelne, potrafią poruszać się z prędkością światła i nie popełniają absolutnie żadnych błędów jest śmieszny. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że ich ziomkowie, różniący się od nich tylko stroną barykady, wydają się był całkowitymi łamagami i idiotami.
Dodatkowo dawno nie widziałam tak spartaczonej końcówki - aż dziw człowieka bierze, że dwójka bohaterów nie doczekała się domu nad jeziorem i czwórki pięknych dzieci. Całkowicie uwieczniłoby to tę happy endingową końcówkę.
Daję 3/10, tylko i wyłącznie za parę ciekawie przedstawionych postaci. Reszta pozostawia naprawdę wiele do życzenia.

ocenił(a) film na 8
Sharon

No faktycznie. ^^ Wszyscy tutaj giną według własnego uznania.

Nie wiem czemu, ale i tak kupiłem tę historię, pomimo tych wad. A rzucają się one w oczy całkiem dobrze.

Sharon

Mam podobne odczucia. Dopiero niedawno udało mi się obejrzeć część 1 od początku do końca i byłam pod wielkim wrażeniem. Bardzo spodobał mi się film. Oczekiwałam, że 2 zapewne nie będzie tak dobra jak 1 ale miałam cichą nadzieję, że sprosta moim wymaganiom.
Niestety nie. A szkoda, ponieważ ogólna fabuła underworld jest świetna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones