PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169179}
7,2 104 017
ocen
7,2 10 1 104017
5,0 6
ocen krytyków
Underworld: Evolution
powrót do forum filmu Underworld: Evolution

nieporozumienie

ocenił(a) film na 1

ten film to tragedia! więcej jest w nim krwi niż jakiegokolwiek innego obrazu, w ogóle się nie można połapać o co chodzi i non stop kogoś zabijają rozbryzgując krew po ekranie. Nie dość, że głupi to jeszcze obrzydliwy. Strata czasu i taśmy filmowej.

ocenił(a) film na 1
Isabella_

zgadzam się! wyszłam na początku filmu...

catherinee91

Świetne słowa! Nie dość, że obrzydliwy, to jeszcze taki głośny, że nawet pospać w spokoju nie można było ;-\

ocenił(a) film na 4
Isabella_

podzielam, jedynke widziałam w TV i pomyślałam, że maraton z "udziałem" tego filmu może być całkiem zjadalny ale okazało się, że nie bardzo..

dzolus

Ależ to prawdziwy horror! Dużo krwi? Ciągłe zabijanie i masakra? Szybka akcja przeznaczona tylko dla bystrego widza?! Czy właśnie w horrorach nie o to chodzi? A może każdy przyzwyczaił się już, że takie filmy jak 'Zmierzch' nazywamy horrorami?

LeftLilith_

kurwa żal mi ludzi opowiadających pierdoly na filmwebie fakt ze moze sie ten film komus nie podobac ale nie zeby byl nieporozumieniem...

ocenił(a) film na 1
LeftLilith_

problem w tym, że ten film nie był straszny tylko obrzydliwy i do tego nudny. To, że ekran jest bezustannie oblewany krwią nie zalicza go do horrorów. Chociaż bez wątpienia horrorem jest wytrwać na nim do końca.

LeftLilith_

'Zmierzch' ma jedną dużą zaletę. Spokojna, uspokajająca muzyka, przewijająca się przez cały film. Wręcz idealna, żeby móc się przespać. Właśnie takich filmów powinno być więcej! :-D
Pozdrawiam was, kochani użytkownicy filmwebu ;-*

użytkownik usunięty
Isabella_

a mnie się podobał, krew dodawała temu realistyczności, mimo tego, że było jej dużo nie wzdrygnęłam się ani razu. Dla mnie wszystkie części Underworld: mistrzostwo!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones