PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495560}
5,3 6 568
ocen
5,3 10 1 6568
Uniwersalny żołnierz: Regeneracja
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz: Regeneracja

Po wielu ugrzecznionych nasiąkniętych komedia produkcjach z Van Dammem, powstałych po roku 2000 mamy tutaj solidne, brutalne do szpiku kości kino akcji ocierające o horror. Do tego przerażająca sceneria jak z gier science fiction i świetna muzyka. Przyznam szczerze że nie spodziewałem się tego i jestem mile rozczarowany.

Pyshard

Również dość pesymistycznie podchodziłem do tego filmu i długo nie mogłem się zabrać za seans...no cóż, obejrzałem go w rocznicę katastrofy w Czarnobylu (heh ;-)) i co? Przerósł moje oczekiwania, klimat, akacja, JCVD w świetnej formie, a porównując do słabej części z '99 to niebo a ziemia. Bardzo jestem zadowolony z tego że ktoś wyłożył kasę by mógł powstać, stawiam go na równi z jedynką i polecam każdemu miłośnikowi kina akcji.

P.S. Choć użytkownicy filmweb-u powinni to wiedzieć to przypomnę że ocena (5.4) nie jest adekwatna, pozdrawiam pozostałych do których "trafił" ten obraz.

ocenił(a) film na 8
Pyshard

Popieram. Super film!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones