PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547000}

Uniwersytet Potworny

Monsters University
7,1 108 272
oceny
7,1 10 1 108272
6,6 16
ocen krytyków
Uniwersytet Potworny
powrót do forum filmu Uniwersytet Potworny

Przed obejrzeniem filmu słyszałem wiele opinii, że to niby najgorszy film Pixara. Ja jednak odniosłem zupełnie inne wrażenie. Film mi się podobał - ciekawy scenariusz, mnóstwo zabawy, do tego genialna muzyka. Jako dzieło Pixara, Monsters University naprawdę trzyma poziom. :-)

ocenił(a) film na 6
PCFilmWeb24

Film spoko, spokojnie można by znaleźć kilka słabszych produkcji. Ale zdecydowanie nie dorasta do pięt pierwszej części. Ich nawet nie da się porównywać, postać Randala została zgaszona a ja go akurat lubiłem. Za to gość z przyssawkami, ten po 40-stce wogule mi tam nie pasował.

Avatar97

i ogółem, nie ma powodu, żeby się Randall wkurzał na Sullego po 30-tce. A co dopiero nienawidził Mike'a

ocenił(a) film na 6
LordVader345

No w sumie jest, skoro Randall pracował w jednej firmie z dawnym rywalem, który podczas pewnego turnieju na studiach go upokorzył. A Mike'a nienawidził, bo czuł, że go zdradził, gdy tamten zaprzyjaźnił się z Sull'ym.

ocenił(a) film na 6
PCFilmWeb24

Jeśli miałbym wybrać najgorszy film Pixara to wybrałbym bez wahania Auta (Aut 2 jeszcze nie widziałem, więc może one by przejęły pierwsze miejsce na niechlubnym podium). Sequelowi Monsters Inc. naprawdę daleko do tego. ;)

Nit01

Pytam całkiem serio: Dlaczego uważasz, że Auta 1 są najgorsze?
Osobiście w TOP5 u mnie są Auta 1 (dwójka słaba na maska, trójka już trochę lepiej ale też bez szału).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones