PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=845703}

Upadek Grace

A Fall from Grace
6,3 16 588
ocen
6,3 10 1 16588
Upadek Grace
powrót do forum filmu Upadek Grace

Twardy łeb

ocenił(a) film na 3

To jedyne co nasuwa mi się po obejrzeniu tego filmu. Gościa praktycznie zmasakrowano baseballowym kijem, miałem wrażenie że kawałki czaszki latają w powietrzu po każdym uderzeniu, a tu suprise tylko bandaż na główce... Generalnie 95% ocenilbym na 6 ale końcówka niestety 1. A i zastanawia mnie jeszcze jak kobicie grubo po 60 tce skutej kajdankami udało się uciec, tym bardziej że posiłki policji były już w drodze?

ocenił(a) film na 5
wojtas2400

Ja to się zastanawiam czy on naprawdę myślał, że ona tam w tych kajdankach na niego poczeka? widząc drzwi wywalone z buta, którymi może się oddalić, a co do tego zmartwychwstania to gość dostał kilkukrotnie kijem w łeb i wyglądał na mocno zmasakrowanego, po czym okazuje się, że wystarczyło przyłożyć gazę z wodą utlenioną, słabe to było, nie oszukujmy się :D

carll87

Popieram. Pomysł, że facet mógł to przeżyć - kiepski. Zabawniej by się zrobiło jakby się okazało, że "koleżanka" Grace jest mózgiem przekrętów, a jełopowaty koleś fotograf jednym z pionków, który niechcący został strącony z planszy, ale firma koleżanki wyczyściła teren.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones