PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11398}

Upadek

Falling Down
7,7 99 456
ocen
7,7 10 1 99456
7,9 26
ocen krytyków
Upadek
powrót do forum filmu Upadek
ocenił(a) film na 8
SzymonS1

Majstersztyk.

ocenił(a) film na 9
Penguin27

U mnie na razie ma takie 7,5 ale chyba po kolejnym seansie dam 8, pomimo że Douglas robił zamieszanie to momentami wydawało mi się to trochę średnie , ale końcówka wyniosła ten film ponad przeciętność ...

SzymonS1

Witam. Czy mógłby ktoś nagrać ten film z TVN7 z lektorem. Bardzo mi na nim zależy. A szczególnie jaki będzie lektor :)

ocenił(a) film na 9
mtu1990

Nie dasz rady obejrzeć jutro o 20 ej ?

ocenił(a) film na 8
mtu1990

Ściągnij to z torrentów. Jest to tam w HD. Ważny ok. 2GB.

Penguin27

tak ciezko kupic oryginal za 20zl na dvd? ciekawe jak ty bys sie czół jak bys cos zrobil, film czy gre i nie dostawalbys za niego kasy bo ludzie sciagaliby go z torrentow

lukap1981

Już nie bądź taki święty...

ocenił(a) film na 10
Penguin27

Dokładnie wiele razy w życiu czułem się jak główny bohater / antybohater ... z żądzą klepania wszystkich idiotów...w mieście;)

ocenił(a) film na 10
SzymonS1

Dzisiaj go na pewno obejrzę jak zdążę przyjść do domu przed 20.

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

choroba głównego bohatera i miłość do dziecka przypomina mi film FAN z Robertem de Niro .Oczywiście nie ten poziom ale podobny.narastające napięcie tego filmu jest bardzo męczące i irytujące,ale wciąga tak mocno że nie da się go przerwać oglądać.

ocenił(a) film na 8
Piotrsense

Fan to jeden z lepszych filmów z De Niro. Tyle że on jest o ucieczce do sportu od rzeczywistości i problemów. O fanatyzmie.
Upadek jest nieco inny. To film o frustracji wywołanej przez system. Buncie przeciwko rzeczywistości która utrudnia nam życie. Interpretacji może być kilka;)
Chyba każdy z nas czuje i myśli czasem tak jak bohater grany przez Douglasa. Tłumimy w sobie narastająca frustrację ponieważ wiemy że możemy sobie zaszkodzić. Praca, dom, rodzina. To wszystko chcemy i musimy zachować. Musimy też zaspokajać potrzebę uznania i przynależności. Tylko że tłumienie emocji zżera nas od środka. Efekt jest taki że nie raz mamy wszystko a jesteśmy baaardzo nieszczęśliwi. Depresje i myśli samobójcze to też nie rzadkość.
Takie już z nas kukiełki panów tego świata. Tańczymy jak nam grają.

ocenił(a) film na 9
Penguin27

" Chyba każdy z nas czuje i myśli czasem tak jak bohater grany przez Douglasa. " - i tylko w naszym małym kraju ciężko o taką torbę ...

ocenił(a) film na 9
Piotrsense

Choroba? masz na myśli to że był cholerykiem ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones