PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184332}

Upodleni

The Exonerated
7,6 75
ocen
7,6 10 1 75
Upodleni
powrót do forum filmu Upodleni

Mam pytanko do kogoś kto oglądam ten film.A minowicie:
O czym on jest?? Jestem straszną fanką Susan Sarandon i nie wiem czy opłaca się starac o ten film. Proszę o pomoc...:)

ocenił(a) film na 8
SmallCrime

Film jest zrobiony w pewnym sensie na wzor dokumentu. opowiada o losach roznych ludzi ktorzy zostali skazani na kare smierci (bowiem jak do tego doszlo, jak wygladalo zycie w wiezieniu i po zwolnieniu). Bardzo ciekawa forma i niektore historie pokazuja absurdalnosc oskarzen i sadowniciwa, czyli po prostu jak szybko mozna wdepnac w gowno i jak ciezko sie z niego wydostac ;];]

SmallCrime

Sam nie oglądałem, ale okazja będzie za niespełna godzinkę. Koło 23.00 na hallmark'u film zostanie 'puszczony'.
Pozdrawiam:)

SmallCrime

Dobrze się składa że jesteś fanką Susan, ponieważ mam problem z przypomnieniem sobie jednego tytułu filmu który chciałem ponownie obejrzeć, mianowicie Susan w tym filmie gra rolę bezdomnej kobiety pchającej wózek z supermarketu,główną rolę gra chłopak który stracił biznes i wylądował na ulicy wśród bezdomnych. Pod koniec filmu jest pokazana bitwa koparek zrobiona na kształt walki potworów z Godzilli.Proszę o przypomnienie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones