The Humbling

1 godz. 52 min.
5,4 1 804
oceny
5,4 10 1804
2 040
chce zobaczyć
{"rate":5.3333335,"count":3}
{"type":"film","id":555270,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Humbling-2014-555270/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Upokorzenie
 • Końcowe sceny .Nie do końca dla mnie jasne czy to co z Al Pacino działo się na teatralnej scenie było tylko sztuką czy działo się naprawdę. Jak sądzicie?

 • Tomik_4 Działo się naprawdę, potwierdzenie znajdziesz w książce Rotha.

 • pillongrill Dzięki!

 • Tomik_4 To jest ekranizacja powieści, wizja reżysera. Nie wszystko musi być tu identyczne z wydarzeniami przedstawionymi w książce. W tym również zakończenie. Pozostawiono je widzowi, by sam interpretował.

 • WujekChu1ek ocenił(a) ten film na: 7

  harley__quinn ####SPOILER#####

  Wątpliwości wątpliwościami ale jednak na szalę przeważa to, że się zabił na końcu, ostatnim tchnieniem jeszcze zdążył oddać ukłon do widowni po czym zszedł, widać to nawet po wyciekającej krwi z ust, no chyba, że ugryzł pigułkę ze sztuczną krwią:P

 • TangoAndWaltz ocenił(a) ten film na: 9

  WujekChu1ek Ale ten trup na końcu jak Maciek na desce w piosence - 'gdyby mu zagrali, podskoczyłby jeszcze'. A w całym filmie mamy wskazówki, że pan dyskretnie a świadomie robi wszystkich w konia na co dzień, udając różne rzeczy. Może w ten sposób aktorsko popełnia samobójstwo, którego nie może popełnić w realu, bo 'Hemingway miał dłuższe ręce' (notabene scena mnie rozwaliła)? Na pewno romans z panienką pomógł mu jakoś zagrać tego króla-ojca w sztuce - Kordelia dziwnie kojarzy mi się tutaj z Pegeen.