PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670003}

Uprowadzona 3

Taken 3
6,5 84 169
ocen
6,5 10 1 84169
4,9 8
ocen krytyków
Uprowadzona 3
powrót do forum filmu Uprowadzona 3

Między następującymi po sobie ujęciami zmienia się generacja samochodu którym jedzie Stuart St John, najpierw jest to Mercedes W221, chwilę później zmienia się na nowszy W222. Chodzi o scenę koleżka jedzie z ochroniarzami do swojego domu.

Nie wiem czy ktoś jeszcze to zauważył, ale mnie się to rzuciło w oczy. Nie mogę zamieścić tego w ciekawostkach bo potrzebuję jakiegoś zewnętrznego źródła którego po prostu nie chce mi się szukać :)

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 6
milusass

Też to zauważyłem. Wydaje mi się, że była jeszcze jedna zamiana, choć musiałbym się dokładnie przyjrzeć. W drugiej połowie filmu na parking podziemny wjeżdża Bentley. Gdy jest na ulicy, widać wyraźnie ze jest to model Mulsanne. Przy ciemniejszych ujęciach na parkingu zamienia się na Continentala Flying Spur. Oczywiście do tego jeszcze kwestia radiowozu ze sceny karambolu na autostradzie, który po seriach zderzeń odjeżdża nienaruszony...

ocenił(a) film na 6
milusass

Też to zauważyłem :) Nowy Benz zastępuje starego. Pewnie musieli go oddać do wypożyczalni czy coś i zastąpili jeden model drugim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones