PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401089}

Uprowadzona

Taken
7,6 355 074
oceny
7,6 10 1 355074
6,3 26
ocen krytyków
Uprowadzona
powrót do forum filmu Uprowadzona

i co najważniejsze - żadnej litości dla "czarnych charakterów"

Koper_Zielona

Kiedyś Seagal był właśnie taki ostry, tylko filmy ma teraz dużo gorsze, a tu jest i ostry Liam i dobre kino

Koper_Zielona

Zgadzam się! No mercy dla bandytów!

Wretoness

ooł jes! Bandyci is ded!

Koper_Zielona

Szybkość scen perfekcyjna!

ocenił(a) film na 10
pokrzepiacz_serc

I zdecydowanie głównego bohatera! Bez "zmiłuj"

ocenił(a) film na 8
Koper_Zielona

Idealny ojciec. Każda córka o takim marzy.

ocenił(a) film na 5
Koper_Zielona

Film - worek nawozu. I żadnej litości dla odbiorców. Luc'u Bessonie - przestań kręcić, sponsorować, pisać scenariusze. Zarobiłeś dość. Wracaj do Nicei.

ocenił(a) film na 10
Kocio

? Ale skąd ta złość? Niech robi co chce, nam nikt ne każe oglądać, przecież to nie przymus

ocenił(a) film na 8
Koper_Zielona

Myślalem ze kino akcji w tym stylu kuleje od lat 90. Ale tutaj film naprawde trzyma poziom. Zgadzam sie z pierwzym postem.

ocenił(a) film na 10
kashmir23

To tak jak ja. Rzadko można obejrzeć coś dobrego po 2000 roku!

ocenił(a) film na 10
Koper_Zielona

Dokładnie film super,,,
tylko nie wiem czy zauważyliście że przed odlotem córki do eu, przed lotniskiem Bryan wyciąga z bagażnika samochodu mapę, na której jest takie państwo jak czechosłowacja, naprawdę masakra.

ocenił(a) film na 10
Miroslaw_R

O, kurde, tyle razy oglądałem, a nie zauważyłem, ale może miał starą mapę:)

ocenił(a) film na 10
Koper_Zielona

17 lat temu zdawałem na UŚ na geografię, i to może przez to ;) co prawda się nie dostałem(szczegół) ale jakieś takie zboczenie mam ;)

Miroslaw_R

Mapa mogła być stara - no bo - kto dzisiaj używa map? :D

ocenił(a) film na 10
chryssalid

Zgadza się, tyle że jak elektronika zawiedzie to może się okazać że jesteśmy w czarnej D... .
Autentyczna historia, pamiętasz jak odbywały się uroczystości pogrzebowe Smoleńskie, i nie przyleciały na nie ważne głowy państw gdyż uruchomił się jakiś wulkan w Islandii, pojawił się pył wulkaniczny itp? W tym czasie znajomy wracał chyba z Niemiec i przez ten pył dosłownie wariował odbiornik GPS. I teraz jedź człowieku bez papierowej mapy, no normalnie dramat może być. Polegam i korzystam z urządzeń elektronicznych ale z umiarem i np mapę papierową eu zawsze mam w schowku.

Miroslaw_R

GPS może wariować, ale mapę wciąż możesz mieć elektroniczną ;-). Może oczywiście paść zupełnie urządzenie, może pójść EMP, ale też może mapę woda zalać albo może się spalić.

ocenił(a) film na 7
Koper_Zielona

Otoz to... bardzo lubie ten film. Fabula niedorzeczna, dziewcze biega jak uposledzone, Liam niczym Rambo zabija przeciwnikow. Ale jest to solidne kino akcji, w stylu lat 90. i, co najwazniejsze, gdzie kazdego sk......a spotyka w pelni zasluzony los. W pewnym momencie czlowiek sobie uswiadamia jednak, ze tlo fabularne to nie do konca fikcja...

ocenił(a) film na 10
grizley

To jest właśnie to co najbardziej lubię w tym filmie - pach pach i po gnojkach!:)

ocenił(a) film na 8
Koper_Zielona

Tylko nie rozumiem dlaczego głównego bohatera nie złapali Francuzi na odprawie

ocenił(a) film na 9
mat_31

Pewnie dlatego że goniła go tylko skorumpowana część policji która brała pieniądze od tych przemytników. Sami byli w to zamieszani więc nie chcieli rozdmuchiwać sprawy bo wszystko by wyszło na jaw.

ocenił(a) film na 8
Koper_Zielona

Właśnie oglądałem, któryś tam już raz, bo na dniach Polsat odgrzewał te kotlety, całą ich serię i tu warto powiedzieć, że jak dla mnie jest to jedyna naprawdę dobra część, pewnie dlatego, że pierwsza i niczym nie skażona. :P

Jest w tym filmie wszystko co się powinno znaleźć w bardzo dobrej produkcji kina akcji i przy okazji szybkiej zemsty! Jest matka, niezbyt chyba rozgarnięta, sama w sumie nie wie czego chce, chyba poleciała też (tylko) na bogatego gościa, który już kompletnie oprócz tłuczenia wielkiej kasy nic innego nie potrafi i aż żal na niego patrzeć. Jest córka, jak to nastolatka do granic możliwości lekkomyślna, jest jej koleżanka bez żadnego większego związku ze sprawą, jest grupa przestępcza z Albanii i jest też… ojciec skażony wieloletnią pracą dla CIA. Taka mieszanka piorunująca musi eksplodować, gdy dodany zostanie zapalnik pt. nieprzeciętnie bogaty i pozbawiony skrupułów, obleśny i upasiony arabski szejk, któremu się marzą kolejne… tak, tak… dziewice ;)

W przeciwieństwie do kolejnych, tę (część) polecam, bo jest naprawdę dobrym kinem akcji.

ocenił(a) film na 7
Koper_Zielona

O to chodzi w takim filmie akcji :)

ocenił(a) film na 10
Koper_Zielona

bardzo dobre kino sensacyjne. Właśnie tak to powinno wyglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones