PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98875}

Urodziny mojego najlepszego przyjaciela

My Best Friend's Birthday
6,5 3 633
oceny
6,5 10 1 3633
Urodziny mojego najlepszego przyjaciela
powrót do forum filmu Urodziny mojego najlepszego przyjaciela

Talent

ocenił(a) film na 6

Obejżałem ten niezależny film tarantino ,niewiem co moge napisac o tym filmie bo tak naprawde nie jest skończony ocalało tylko 36 min materiału ,ale mogę powiedziec jedno Tarantino nakręcił go w wieku 24 lat i jak na jego pierwszy film wyszło całkiem nieżle po tym krótkim pokazie umiejętnści Quentina widac że drzemał w nim potencjał i ogromny talent momentami miałem wrażenie że oglądam kawałek starego ,ale profesjonalnego filmu a to już cos jak na tak ograniczone możliwości...Fajnie by było jakby Tarantino dla relaksu nakręcił go od nowa na bazie starego scenariusza tyle ,że z większym budzetem i profesjonalnym sprzętem ,nie mówie że wyszedłby hit ,ale mógłby to być taki dodatek do DVD dla fanów Q.T.

użytkownik usunięty
tarantino19

A gdzie oglądałeś? Poszukuję go od dawna, ale nie mogę znaleźć, jeśli możesz, to proszę byś dał mi namiar. Znalazłem tylko 36-minutowy film z adnotacją, że to ocalałe fragmenty pierwszego filmu Quentina Tarantino. Pozdr! P. S. chyba, ze to właśnie to... :)

ocenił(a) film na 6

Hej :) no to właśnie to:/ tylko tyle zostało. Ja to chyba na yt obejrzałem nie da się go w całości obejrzeć niestety. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
tarantino19

Dzięki za szybką odpowiedź! Pozdr!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones