PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419065}

Uroki życia

How About You
6,7 1 467
ocen
6,7 10 1 1467
Uroki życia
powrót do forum filmu Uroki życia

Opis

ocenił(a) film na 10

Ellie (Hayley Atwell) przyjeżdża do swojej siostry Kate (Orla Brady), która prowadzi dom starców, aby zarobić u niej na wyjazd. Przed świętami większość rezydentów wyjeżdża do swoich rodzin. Niestety Kate również musi wyjechać, więc zostawia Ellie z czwórką najbardziej nieznośnych pensjonariuszy znaną jako "hardkorowa". Ellie postanawia urządzić wspólną wigilię, co przyjdzie jej z trudem...

PS. Filmweb nie przyjął mojego opisu, chociaż jest to opis użytkownika czyli mnie, który napisałem po obejrzeniu filmu. Film oglądałem po angielsku gdyż w Polsce nie ma jeszcze tego filmu. Opis nie został przyjęty ze względu na brak źródła (podobno do pierwszego opisu musi być) którego być nie mogło gdyż źródłem jestem ja sam. Swoją drogą zastanawiam się, czemu filmweb zamiast być pionierem czeka, aż pojawią się gdzieś indziej informacja o filmie, a oni tylko kopiują. Co do mojego opisu można łatwo sprawdzić jego autentyczność chociażby oglądając trailer lub angielskie strony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones