PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299112}

Utkwiony

Stuck
6,0 843
oceny
6,0 10 1 843
6,5 2
oceny krytyków
Utkwiony
powrót do forum filmu Utkwiony

Ostrzegam

ocenił(a) film na 5

Film może i dobry, gdyby nie obsrany dziad w pierwszej scenie!!! Ja rozumiem krew i flaki, ale takich rzeczy nie powinno się pokazywać NIGDY! A ja jeszcze obiad jadłem :/ Tak więc ostrzegam tych co jeszcze nie widzieli, żeby najlepiej oglądali Stuck od jakiejś piątej minuty :]

ocenił(a) film na 7
GxZas

Ja mialem dokladnie to samo, otwieralem sobie czipsiki bo do "obrzydliwych" nie należę i lubie coś podczas seansu przeszamac. Ale ten obsrany dziad przekroczyl wszelkie granice dobrego smaku. Gowno w kinie powinno byc zakazane ;P

użytkownik usunięty
Piw_Benzyna

Haha. Normalnie sie uśmialem jak nigdy...Wasze hasła są powalające :). Kaka zakazana, obiadek..hahah. Nie no naprawde, super dziękuje Wam, super mi się humor poprawił :).

GxZas

Niezły temat, poprawia humor. Idę na ten film w sobotę, w ramach horror festiwal, tak że dzięki za ostrzeżenie :)))

GxZas

Hahaa dokładnie:) ja tez sie wybieram w sobote ;p wiec dzieki wielkie:) z jedzeniem na poczatku filmu stanowczo sie wstrzymam:) :D

ocenił(a) film na 7
Alabama23

no tragedia...pierwszy raz cos takiego w filmie widzialem.
Poza tym 7.25/10. Ciekawie prowadzony.

ocenił(a) film na 6
GxZas

Scena z "obsranym dziadkiem" nie jest bez znaczenia. Ma ona pokazać Brendi (podcierającą dziadka) jako dobrego, miłosiernego człowieka, świetnego pracownika sumiennie wykonującego swoje obowiązki, który dopiero w obliczu skrajnej sytuacji ujawnia swoje drugie oblicze. Chodziło tu o kontrast - nawet najlepszy człowiek, w pewnych sytuacjach może ujawnić swoje drugie, przerażające oblicze...

SickMind

Zgadzam się, jednak właśnie później wychodzi że laska nie mam w sobie ani odrobiny empatii. I dlatego wydaję mi sie mogła robić to co robiła w tym domu starców tak dobrze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones