film

Uziemieni na Gwiazdkę

Grounded for Christmas
2019
1h 26m
5,1 821
ocen
5,1 10 1 821
Gdy śnieżyca uderza w Clevland, wszystkie samoloty zostają uziemione. Zdarzenie zbliża do siebie dwójkę pilotów. Zobacz pełny opis
Uziemieni na Gwiazdkę zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Śnieżna burza sprawia, że loty dwójki nieszczególnie lubiących się pilotów – Niny (Julianna Guill) i Brady'ego (Corey Sevier) – zostają odwołane. Hotele szybko się zapełniają i kobieta niechętnie zgadza się zaprosić kolegę do znajdującego się niedaleko domu jej rodziców. Kiedy dowiadują, że rodzina organizuje imprezę świąteczną, na której będzie były chłopak Niny, Brady zgadza się udawać, że są parą.

studio
Marvista Entertainment
tytuł oryg.
Grounded for Christmas
inne tytuły
Film nakręcono w Toronto i Markham (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Pod koniec trochę przesadzają, ale generalnie pozytywny film. Typowa świąteczna optymistyczna opowieść.

Powiedzieć, że ten film jest sztuczny to jak nie powiedzieć nic. Poddałem się po 20 minutach seansu. Połączenie swiatecznej reklamy apartu i Trudnych spraw. Oglądać jedynie w celach humorystycznych :)

Ciepłe kluchy, dokładnie takie, jak chciałem na Święta

Zapach wspólnych chwil

użytkownik usunięty

Burza śnieżna zmusza parę pilotów do wspólnego kiblowania. Zatruci oparami własnych odchodów przeżywają prawdziwy odlot i odnajdują swą życiową pasję.

Przypadek rządzi światem? Czy może przeznaczenia nie oszukasz? Tak czy inaczej zabawne perypetie dwójki uczuciowo zagubionych młodych pilotów. Idealny film na zimowy wieczór. Można powiedzieć - nic zaskakującego. Ale... przyjemnie się ogląda. Nie jest to film wybitny, głęboki czy poruszający. Ot... świąteczne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones