PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=405238}
5,7 86
ocen
5,7 10 1 86

Van Veeteren: Sprawa Münstera
powrót do forum filmu Van Veeteren: Sprawa Münstera

Ten szwedzki film, jeden z 6 powstałych w serii, przywodzi na myśl wiele obejrzanych wcześniej filmów tego typu. Ot, po prostu policyjna opowieść o śledztwie - jest trup, jest podejrzany, jest brak motywu... tym razem akcja takiej fabuły dzieje się w Szwecji, zdaje się, że to był Sztokholm.

Jest naprawdę dość bezpłciowo i drętwo - Skandynawom ciężko przychodzi wywoływanie emocji, tu także. Z drugiej strony oglądało mi się nawet przyjemnie. To wtórne doświadczenie, ale dobrze czasem wrócić do dawniej często oglądanych w tv skromnych produkcji europejskich jakie produkowały najczęściej państwowe stacje z różnych krajów. No i też bez przesady, film nie jest aż tak zły ;P
6/10

Muszrom

bo ja wiem, czy skandynawom ciężko przychodzi okazywanie emocji, to są filmy w takim właśnie stylu. jesse stone czy varg veum to podobni bohaterowie z podobnych produkcji - ten typ nie okazuje emocji tylko działa, co nie znaczy że działa bez emocji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones