PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31568}
7,2 140 642
oceny
7,2 10 1 140642
6,5 18
ocen krytyków
Vanilla Sky
powrót do forum filmu Vanilla Sky

Podobne filmy

ocenił(a) film na 10

Polecacie coś z dobra sciezka dzwiekową i historią na rozkmine?

ocenił(a) film na 10
Mistrzak

Może nie tak podobny ale też dobra historia - K-pax

ocenił(a) film na 10
Faser_2

ogladalem i tez mi sie podobal

ocenił(a) film na 10
Mistrzak

Efekt motyla pewnie też widziałeś, może troche inna tematyka ale Przebudzenia z De Niro sobie zobacz, może cię zaciekawi :)

ocenił(a) film na 10
Faser_2

przebudzenie tez obejrzane :)

ocenił(a) film na 10
Mistrzak

Jeszcze nie oglądałem, ale słyszałem że bardzo dobre i podobne do Vanilla Sky - Drabina Jakubowa i Memento

ocenił(a) film na 10
Faser_2

drabina jakubowa miazdzy psychike,memento wylaczylem po 20 minutach,nienawidze filmow Nolana

ocenił(a) film na 10
Mistrzak

Widzę że oblatany w sztuce filmowej jesteś :P teraz mi się przypomniało jeszcze "12 małp" dla mnie dobry film w podobnym klimacie ;)

ocenił(a) film na 9
Faser_2

Jak uwazasz, Kim tak naprawde byl prot?

ocenił(a) film na 10
karate_girl

Według mnie sam Prot był kosmitą

Faser_2

Polecam tę stronę http://www.filmypodobnedo.pl/Vanilla-Sky/

ocenił(a) film na 8
Mistrzak

Z niewymienionych wyżej są jeszcze - "Stay", "Lęk pierwotny", "Inni", "Incepcja" i "Wyspa tajemnic", "Podziemny krąg", "czarny łabędź", "siedem dusz", "Prestiż". Uwielbiam takie z zaskakującym zakończeniem ;)

ocenił(a) film na 9
isabelka9

to jeśli uwielbiasz, isabelka9, podzielę się z tobą : " Pokuta" , " Repo Man - windykatorzy "
jak mi się cos przypomni, dopiszę ;)) Pozdro
bartek

ocenił(a) film na 8
b4rt3k0pl0

Pokuta - oglądałam, masz rację świetny :) A "Repo Man'a" w takim razie obejrzę :)) Również pozdrawiam i dzięki za podpowiedź :D

isabelka9

inni, incepcja, wyspa tajemnic i prestiż oglądałam i trafiły do moich ulubionych :D też lubię filmy z zaskakującym zakończeniem ;)

ocenił(a) film na 6
Mistrzak

/trochę czasu minęło ale co tam/ Donnie Darko koniecznie :) i w sumie do tego wszystkiego bym może jeszcze dorzuciła Mr. Nobody

ocenił(a) film na 8
Mistrzak

"Zostań". Tematyka podobna (ale osobiście uważam że Vanilia jest dużo gorsze), a interpretacji zakończenia jest tysiące. Bardzo polecam :)

ocenił(a) film na 9
Mistrzak

Ja mam za sobą kilka, są znane więc możliwe, że oglądałeś, ale podam: "Nieodwracalne" "Odmienne stany moralności" "Rzeka tajemnic"
"American Beauty" "Szósty zmysł" "Ptasiek" "Efekt motyla" "Fight Club"
Każdy film jest inny, jeden może bardziej zachwycać od drugiego, więc możliwe, że jakiś będzie Ci się podobać lub nie. Ale jeśli porównać je z typowymi filmami to wszystkie wymienione czymś zachwycają, uwielbiam je to jedne z moich najlepszych. "Amerykańska zbrodnia" i "Siedem" to filmy, w których się nie gubisz, ale trzymają w napięciu ogólnie polecam. Słyszałam, że te filmy mają niezwykłe zwroty akcji i dziwne zakończenie: "Gabinet Doktora Kaligari" "Memento" "Imperium kontratakuje" "Gra pozorów" "Krytyczna decyzja" "Lęk pierwotny" "Czysta formalność" "Podejrzani" Tych jeszcze nie sprawdziłam ani nie obejrzałam więc nie mam pojęcia czy są godne polecenia, możliwe, ze niektóre z nich są dość stare. Proszę bardzo i miłego oglądania ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones