PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31568}
7,2 140 708
ocen
7,2 10 1 140708
6,5 18
ocen krytyków
Vanilla Sky
powrót do forum filmu Vanilla Sky

Jak ten film się zakończył? Wszystko dla mnie było jasne, dopóki w ostatnich 10 sekundach David Aames nie otworzył oczu i usłyszał "Open your eyes" od Sofii. Zawsze mnie to zastanawia jak oglądam i jestem ciekawa waszych opinii. Co o tym sądzicie? On chyba nie obudził się w rzeczywistości, tylko w kolejnym śnie. Już sama nie wiem...

ocenił(a) film na 8
sylwia_92_3

Mi się wydaje że obudził się w rzeczywistości . A co do głosu Sofii to mógł on być podobny.

OLIN1

Ale on nie żył 150 lat. I tu pytanie, gdzie się obudził? W tej kapsule?

ocenił(a) film na 8
sylwia_92_3

Nie został odmrożony i obudził się w jakiejś sali (szpitalu)

OLIN1

Aha, a to rzeczywiście ma sens. Po setnym obejrzeniu filmu skłaniam się do twojej interpretacji ;)

ocenił(a) film na 9
sylwia_92_3

Głos Sofii był chyba tylko takim zabiegiem artystycznym, żeby podkreślić ogrom miłości. David obudził się w rzeczywistości.

ocenił(a) film na 9
asertis

Zapomniałam dodać, że mam co do tego pewność, gdyż w oryginalnej wersji filmu ("Abre los ojos") na sam koniec jest to głos kobiety, wybudzającej Davida z wirtualnej rzeczywistości.

asertis

Ja widziałam "Abre los ojos" dawno, i chyba do końca nie wytrwałam. Ale dzięki, teraz już mam pewność co do zakończenia filmu :))

ocenił(a) film na 10
sylwia_92_3

Moim zdaniem to wcale nie jest głos Sofii, a nawet nie podobny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones