PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31568}
7,2 140 688
ocen
7,2 10 1 140688
6,5 18
ocen krytyków
Vanilla Sky
powrót do forum filmu Vanilla Sky

ROZCZAROWANIE

ocenił(a) film na 5

Film otwiera rewelacyjna scena z udziałem Toma Cruisa i.....opustoszałych ulic Nowego Jorku. Czy ma symbolizować samotność i pustkę wewnętrzną bohatera ? Chyba tak, choć Christopher, wydawać by się mogło ma wielu przyjaciół i szczególnie przyjaciółek. Od początku jest doskonale. Akcja rozkręca się w niezłym tempie, intryga osacza głównego bohatera ze wszystkich stron, mnożą się fałszywe tropy, nie wiadomo co jest jawą a co snem. Kolorytu dodaje jeszcze świetna ścieżka dźwiękowa i dobre aktorstwo. I kiedy z niecierpliwością i złością spowodowaną brakiem dokładniejszej możliwości kojarzenia faktów i z zainteresowaniem oczekujemy jakiegoś wyjaśnienia sprawy czar pryska ! Akcja zwalnia zupełnie, przedłużając całą historię, reżyser wprowadza niepotrzebne wątki, a największe rozczarowanie przynosi zakończenie. Dla mnie zbyt banalne i zbyt "fantastyczne" żeby je zaakceptować. Dałem się wciągnąć w świetną intrygę, dałem się uwieść reżyserowi i scenarzyście, uwierzyłem w bohaterów filmu i zapłaciłem największą karę jaką może zapłacić widz - ROZCZAROWANIE.

użytkownik usunięty
szixa

CHRISTOFER???
czy Ty w ogóle oglądałeś/aś ten film??? Przecież Tom Cruise nie gra tam żadnego Christofera tylko Davida Ames'a !!!

użytkownik usunięty
szixa

CHRISTOFER???
Koleś, czy Ty w ogóle oglądałeś ten film??? Przecież Tom Cruise nie gra tam żadnego Christofera tylko Davida Ames''a !!!

użytkownik usunięty
szixa

nie czaisz o co chodzi
za trudne dla ciebie chłopie
polecam do poczytania coś DICKA
ewentualnie zapoznac się z podstawami byddyzmu.
życie to sen koteczku.
A Twój bardzo głeboki....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones