PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31568}
7,2 140 642
oceny
7,2 10 1 140642
6,5 18
ocen krytyków
Vanilla Sky
powrót do forum filmu Vanilla Sky

Kompozytor, reżyser i scenarzysta wraz z operatorem spotkali się uprzednio przy produkcji filmu - U progu sławy praca w tym zespole widocznie się im spodobała, czego dowodem jest rewelacyjny film VANILLA SKY.
Tom Cruise spotkał się z niektórymi tutaj wymienionymi osobami przy produkcji Jerry Maguire. Widząc tak zorganizowaną paczkę naprawdę dobrych ludzi, którzy wiedza, co robić by dobrze zrobić miejmy nadzieje ze kolejny film ich będzie równie udany jak ten.
Rewelacyjna gra Criusa, który dał kolejny raz pokaz prawdziwego aktorstwa. Sofia (P. Criuz) tez jak dla mnie najlepsza rola w tym filmie, może, dlatego najlepsza, za właśnie takiej postaci sam szukam w swoim życiu, bezinteresownej, szczerej i nigdy nie zdradzających swoich przyjaciół. Jeśli chce ktoś zobaczyć naprawdę dobry dramat, komedie, thriller a momentami bez wątpienia psychologiczny film, który będzie można oglądać później jeszcze wiele razy i za każdym razem odkrywać cos nowego cos, co nam pozwoli go zrozumieć bardziej to jest ten film do tego stworzony przez bogów.
Dla mnie jest to najlepszy w tym roku film, jaki widziałem.

DAJE 9p. ale szkoda ze nie mozna 9.5

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones